Povezane vesti
Cvijanović: Kad napravimo korak napred, Šmit nas vrati tri unazad
Politika 26.03.2024
Srpski član Predsedništva BiH Željka Cvijanović izjavila je Srni da Kristijan Šmit nije visoki predstavnik, a sve i da jeste ne bi imao pravo da nameće odluke i menja zakone. „Kada god predstavnici naroda u BiH naprave korak napred, Šmit nas vrati tri… »
Cvijanović: Kada BiH napravi korak napred, Šmit nas vrati tri unazad
RTV 26.03.2024
BANJALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Željka Cvijanović izjavila je da Kristijan Šmit nije visoki predstavnik, a sve i da jeste ne bi imao pravo da nameće odluke i menja zakone. "Kada god predstavnici naroda u BiH naprave korak napred, Šmit nas vrati… »
Cvijanović o haosu koji nemac pravi: Kada god predstavnici naroda u BiH naprave korak napred, Šmit nas vrati tri unazad
Večernje novosti 26.03.2024
Srpski član Predsedništva BiH Željka Cvijanović izjavila je da Kristijan Šmit nije visoki predstavnik, a sve i da jeste ne bi imao pravo da nameće odluke i menja zakone. Foto D. Pozderović - Kada god predstavnici naroda u BiH naprave korak napred, Šmit… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza: Sunčano i veoma toplo, popodne stižu oblaci
Nedeljnik pre 34 minutajoš 15 povezanih
Hitna pomoć: Dve osobe teško povređene u saobraćajnoj nezgodi u Zemunu
Insajder pre 44 minutajoš 10 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB Pezeškijan: Interakcija sa Hamneijem je veoma teška; Izrael izveo vazdušne napade na jug Libana
RTV pre 14 minutajoš 11 povezanih
Ako danas prelazite Horgoš, spremite se na čekanje od 45 minuta na ulazu i izlazu iz zemlje
Telegraf pre 1 satjoš 5 povezanih




