Povezane vesti

Prvi put aktiviran sistem "Pronađi me" zbog nestanka dvogodišnje devojčice

Prvi put aktiviran sistem "Pronađi me" zbog nestanka dvogodišnje devojčice

Moj Novi Sad 26.03.2024
Danka Ilić je danas nestala u okolini Bora, devojčica ima smeđu kosu, braon oči, a visoka je oko 85 centimetara. Kako je navedeno na sajtu pronađime.mup.gov.rs, u trenutku nestanka na sebi imala ljubičaste pantalone, maslinasto zelenu jaknu i crne… »
"Delite"! Oglasio se Vladislav Dajković povodom nestanka malene Danke

"Delite"! Oglasio se Vladislav Dajković povodom nestanka malene Danke

Telegraf 26.03.2024
U toku je potraga za devojčicom, koja će se nastaviti i tokom noći. Predsednik političke partije Slobodna Crna Gora Vladislav Dajković oglasio se povodom nestanka devojčice Danke Ilić (2) u Boru. On je na svom X nalogu (nekadašnji Tviter) podelio… »
Danas je nestala dvogodišnja Danka Ilić, ako imate bilo kakve informacije pozovite 192! Bor - Nestala devojčica Danka Ilić

Danas je nestala dvogodišnja Danka Ilić, ako imate bilo kakve informacije pozovite 192! Bor - Nestala devojčica Danka Ilić

Volim Zrenjanin 26.03.2024
Danka je visoka 85cm, ima smeđu kosu, braon oči a u trenutku nestanka bila je obučena u maslinasto zelenu jaknu, ljubičaste pantalone i crne patike.… »
AKTIVIRAN SISTEM PRONAĐI ME

AKTIVIRAN SISTEM PRONAĐI ME

OK radio 26.03.2024
PRVI PUT U SRBIJI AKTIVIRAN SISTEM "PRONAĐI ME" ZA NESTALU DEVOJČICU (2) KOD BORA: Ako imate saznanja ODMAH POZOVITE 192. PRONAĐI ME! IME: Danka PREZIME: Ilić GODINE STAROSTI: 2 LIČNI OPIS: Smeđe kose, braon očiju, visine oko 85cm OPIS ODEĆE I… »
Pokrenut sistem “Pronađi me” zbog nestanka svogodišnje devojčice kod Bora

Pokrenut sistem “Pronađi me” zbog nestanka svogodišnje devojčice kod Bora

Sandžak haber 26.03.2024
BOR – Sistem “Pronađi me” aktiviran je danas prvi put u Srbiji zbog nestanka dvogodišnja devojčica Danke Ilić u okolini Bora. Kako je navedeno na sajtu pronadjime.mup.gov.rs, devojčica ima smeđu kosu, braon oči, a visoka je oko 85… »
Potraga u toku za dvogodišnjom devojčicom nestalom u okolini Bora

Potraga u toku za dvogodišnjom devojčicom nestalom u okolini Bora

Sandžak haber 26.03.2024
BOR – Dvogodišnja devojčica D. D. nestala je danas u okolini Bora i potraga za njom je u toku, rečeno Tanjugu u Policijskoj upravi Bor. Na terenu su policija i vatrogasci, kao i građani koji su se uključili u potragu. Kako prenose mediji… »

Vesti dana »