Povezane vesti

„Želim decu, za mene je to najveće ostvarenje“: Sergej Trifunović je verio svoju 23 godine mlađu devojku, a ovako je…

„Želim decu, za mene je to najveće ostvarenje“: Sergej Trifunović je verio svoju 23 godine mlađu devojku, a ovako je…

Nova 27.03.2024
Glumac Sergej Trifunović pre nekoliko dana verio je svoju 23 godine mlađu devojku Isidoru Mijanović na njen rođendan. Sergej i Isidora vrlo su srećni, a na društvenim mrežama redovno pokazuju zajedničke trenutke i kako uživaju u ljubavi. Isidora… »
(Paparaco): Sergej Trifunović prvi put u javnosti sa 24 godine mlađom Isidorom: Evo gde smo ih uhvatili - Ona ozbiljnog lica…

(Paparaco): Sergej Trifunović prvi put u javnosti sa 24 godine mlađom Isidorom: Evo gde smo ih uhvatili - Ona ozbiljnog lica…

Blic 27.03.2024
Naš glumac Sergej Trifunović (52) pre nekoliko dana verio je svoju devojku Isidoru Mijanović (28) na njen rođendan. Isidora i Sergej su tada, prvi put, na društvenoj mreži Instagram objavili zajedničke fotografije, a ekipa "Blica" ih je juče prvi… »
"Želim decu, Za mene je to najveće ostvarenje": Sergej Trifunović verio 24 godine mlađu Isidoru, a ovako je govorio o…

"Želim decu, Za mene je to najveće ostvarenje": Sergej Trifunović verio 24 godine mlađu Isidoru, a ovako je govorio o…

Blic 26.03.2024
Glumac Sergej Trifunović (52) pre nekoliko dana verio je svoju devojku Isidoru Mijanović (28) na njen rođendan. Sergej i Isidora vrlo su srećni, a kako je ona rekla za "Hype" par svadbu planira do kraja godine. U svom ranijem intervjuu za RTS koji je… »

Vesti dana »