Povezane vesti

Neumoljiv: Nakon što je Dragana Mirković podnela zahtev za razvod, Toni doneo radikalnu odluku

Neumoljiv: Nakon što je Dragana Mirković podnela zahtev za razvod, Toni doneo radikalnu odluku

Story 27.03.2024
Razvod Dragane Mirković i Tonija Bijelića glavna tema medija i javnosti. Brak dug 24 godine okončan je, kako se navodi, jer Toni ima drugu ženu sa kojom već neko vreme živi u Nemačkoj. Zvanično saopštenje medijima poslala je upravo Dragana koja… »
Ostavio je zbog 15 godina mlađe, a možete li da pogodite koliko je Dragana Mirković starija od Tonija

Ostavio je zbog 15 godina mlađe, a možete li da pogodite koliko je Dragana Mirković starija od Tonija

Story 27.03.2024
Pre dvadeset četiri godine Dragana Mirković i Toni Bijelić sklopili su brak, koji su sada, kako je pevačica saopštila javnosti, okončali. Dragana Mirković i Toni Bijelić razliku u godinama ni tada a ni danas nisu krili, međutim, niko ko je imao… »
Kolege pružile podršku Dragani tokom razvoda, a evo šta o njemu misli Ceca

Kolege pružile podršku Dragani tokom razvoda, a evo šta o njemu misli Ceca

Svet & Skandal 27.03.2024
Ceca o Dragani Mirković i njenom razvodu jasno iznela stav Ceca Ražnatović danas je odlično raspoložena stigla na snimanje Zvezda Granda. A, s obzirom na to da je najaktuelnija tema razvod Dragane i Tonija, novinari nisu odoleli da i folk divu ne… »
(Video) "naravno da sam uz draganu": Ceca Ražnatović o razvodu Dragane Mirković i Tonija: "Pretužno je kad se porodica…

(Video) "naravno da sam uz draganu": Ceca Ražnatović o razvodu Dragane Mirković i Tonija: "Pretužno je kad se porodica…

Blic 27.03.2024
Najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović stigla je danas na snimanje "Zvezda Granda", a onda i prokomentarisala razvod Dragane Mirković i Tonija Bijelića, nakon 24 godine braka. - To stvarno ne mogu da komentarišem, ja niti znam šta se… »
Ceca komentarisala razvod Dragane Mirković! Godinama su u svađi, pevačica iznenadila reakcijom

Ceca komentarisala razvod Dragane Mirković! Godinama su u svađi, pevačica iznenadila reakcijom

Mondo 27.03.2024
Ceca Ražnatović uputila je reči podrške koleginici Dragani Mirković. Ceca Ražnatović uputila je reči podrške koleginici Dragani Mirković. U domaćim medijima se već nekoliko godina priča o odnosu pevačice Dragane Mirković i Svetlane Cece… »
Prva izjava dragane Mirković nakon saopštenja da se razvodi od Tonija Bijelića: "Ovo mi je sad jako teško razdoblje..."

Prva izjava dragane Mirković nakon saopštenja da se razvodi od Tonija Bijelića: "Ovo mi je sad jako teško razdoblje..."

Večernje novosti 27.03.2024
DRAGANA Mirković progovorila je o razvodu od Tonija Bijelića, manje od 24 sata od trenutka kada je javnost zvanično obavestila da već dugo nisu zajedno. Foto: ATA images Ona je u dvorcu kod Beča ugostila ekipu hrvatskog medija 24sata.hr, a na pitanje… »
Ovo su svi čekali nestrpljivo: Ceca komentarisala razvod Dragane Mirković, nema ko nije iznenađen

Ovo su svi čekali nestrpljivo: Ceca komentarisala razvod Dragane Mirković, nema ko nije iznenađen

Story 27.03.2024
Razvod Dragane i Tonija teme dana. Svi komentarišu zbog čega je pukla ljubav duga 24 godine. Dragani su podršku pružile brojne koleginice, a pre svih Jelena Karleuša koja joj je dobra prijateljica. Jelena joj je poručila da Tonija pusti da ide, a… »
Ko je muž Dragane Mirković? Zajedno su stvorili imperiju, a nedavno je pokrenuo biznis koji mu donosi najmanje 70 hiljada…

Ko je muž Dragane Mirković? Zajedno su stvorili imperiju, a nedavno je pokrenuo biznis koji mu donosi najmanje 70 hiljada…

Nova 27.03.2024
Antonije Toni Bijelić rođen je 1973. godine u Beču, u Austriji. Toni Bijelić je još kao mlad ušao među najviše krugove biznismena, oženio se i otpočeo svoj samostalan život. Bio je u braku s pevačicom Draganom Mirković pune 24 godine - a sada… »
Ceca se oglasila o razvodu Dragane i Tonija: Naravno da sam uz koleginicu! (video)

Ceca se oglasila o razvodu Dragane i Tonija: Naravno da sam uz koleginicu! (video)

Kurir 27.03.2024
Svetlana Ceca Ražnatović stigla je na snimanje emisije i prokomentarisala razvod Dragane Mirković i Tonija Bijelića. - Ne znam šta se dešava u nečijim životima, niti me to zanima. Uvek je pretužno kada se jedna porodica rastura i nikome to ne… »
Ana Nikolić otvorila dušu o poznanstvu sa Tonijevom devojkom: Petnaest godina je mlađa od njega (FOTO)

Ana Nikolić otvorila dušu o poznanstvu sa Tonijevom devojkom: Petnaest godina je mlađa od njega (FOTO)

Story 27.03.2024
Svi mediji pišu da je Ana Nikolić upoznala Tonijevu devojku, te da je jedna od retkih koja je imala čast i privilegiju da se rukuje sa ženom koja je Dragani Mirković razorila brak. Po pisanju portala pevačica, usput Draganina velika prijateljica, s… »
"Dragana uvek ima moju podršku!" Ana Sević prokomentarisala razvod Dragane i Tonija, poručila pevačici jedno

"Dragana uvek ima moju podršku!" Ana Sević prokomentarisala razvod Dragane i Tonija, poručila pevačici jedno

Kurir 27.03.2024
Ana Sević, nova vodireljka Zvezda Granda, stigla je na snimanje emisije i prokomentarisala razvod Dragane Mirković i Tonija Bijelića. Sevićka je dala putnu podršku Mirkovićevoj. - Ne želim uopšte da komentarišem razvod. Dragana uvek ima moju… »
"Moj svet, moje svetinje" Samo 2 dana pre nego što je podnela papire za razvod Dragana sa decom posetila veliku svetinju…

"Moj svet, moje svetinje" Samo 2 dana pre nego što je podnela papire za razvod Dragana sa decom posetila veliku svetinju…

Kurir 27.03.2024
Dragana Mirković je odlučila da se razvede od Tonija Bijelića nakon dugih 24 godina braka, a ova odluka za pevačicu nije bila nimalo laka. Pevačica se borila sama sa sobom i u želji da donese što bolju odluku, a samo nekoliko dana pre nego je… »
Dvorac u Beču ipak nije u vlasništvu Dragane i Tonija: Konačno isplivala istina

Dvorac u Beču ipak nije u vlasništvu Dragane i Tonija: Konačno isplivala istina

Dnevnik 27.03.2024
Juče je odjeknula vest da se razvode Dragana Mirković i Toni Bijelić. Naime, pevačica je poslala zvanično saopštenje medijima, a Toni se dosad nije oglašavao i od njega nema ni traga ni glasa. Ona je ostala da živi u dvorcu kraj Beča, dok je Toni… »
(Foto) ovo je vila koju je kupio Toni za sebe i ljubavnicu: Muž Dragane Mirković pre sedam meseci pazario luks kuću sa…

(Foto) ovo je vila koju je kupio Toni za sebe i ljubavnicu: Muž Dragane Mirković pre sedam meseci pazario luks kuću sa…

Blic 27.03.2024
Dragana Mirković i njen suprug Toni Bijelić razvode se posle 24 godina braka, a kako se navodi, pevačicin bivši muž već mesecima ima drugu ženu sa kojom živi. Naime, Toni sa novom partnerkom živi na dve lokacije, a jedna od njih je Hrvatska gde… »
Dragana i toni živeli su U dvorcu od 50 miliona €! Kamin sav u zlatu, antički motivi, kapela, lusteri od Svarovski…

Dragana i toni živeli su U dvorcu od 50 miliona €! Kamin sav u zlatu, antički motivi, kapela, lusteri od Svarovski…

Kurir 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković razvodi se od Tonija Bijelića. Ipak iza zidova dvorca Ebenfurt nije sve bilo onako kako je delovalo javnosti i posle više od dve decenije braka, regionalna muzička zvezda predala zahtev za razvod od austrijskog biznismena… »
Toni ima 15 godina mlađu ljubavnicu? Priča se da je smuvao na Draganinom nastupu: "Preselio se kod nje"

Toni ima 15 godina mlađu ljubavnicu? Priča se da je smuvao na Draganinom nastupu: "Preselio se kod nje"

Mondo 27.03.2024
Toni Bijelić navodno ima ljubavnicu za koju domaći mediji pišu da je 15 godina mlađa od njega. Toni Bijelić navodno ima ljubavnicu za koju domaći mediji pišu da je 15 godina mlađa od njega. Kao bomba odjeknula vest da se pevačica Dragana… »
Toni Bijelić 15 godina mlađu novu devojku upoznao sa Anom Nikolić! Ponosno je svima pokazivao, evo gde su se ludo provodili

Toni Bijelić 15 godina mlađu novu devojku upoznao sa Anom Nikolić! Ponosno je svima pokazivao, evo gde su se ludo provodili

Kurir 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković iznenadila je mnoge kada je u toku jučerašnjeg dana javno saopštila da se razvodi od Tonija Bijelića nakon 24 godine braka. Dragana Mirković je kako je rekla podnela zahtev za razvod braka, a kako Blic pisao, Toni ima novu… »
Ovo je vila u kojoj se Toni Bijelić baškari s novom devojkom: Rezidenciju kupio pre 7 meseci, bazen i pogled vredi milione

Ovo je vila u kojoj se Toni Bijelić baškari s novom devojkom: Rezidenciju kupio pre 7 meseci, bazen i pogled vredi milione

Kurir 27.03.2024
Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode se posle 24 godine braka, a biznismen se iselio iz velelepnog dvorca iz 18. veka, i uveliko započeo život sa drugom ženom. Kako prenosi Telegraf, on sa 15 godina mlađom ženom živi na dve lokacije. Jedna od… »
Prva objava sina dragane Mirković posle vesti o razvodu roditelja: Marko je ostao da živi sa mamom, a evo šta trenutno radi

Prva objava sina dragane Mirković posle vesti o razvodu roditelja: Marko je ostao da živi sa mamom, a evo šta trenutno radi

Kurir 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković stavila je tačku na brak sa Tonijem Bijelićem nakon 24 godine. Inače, Dragana i Toni iz braka imaju dvoje dece Marka i Manulelu, a deca su posle odluke o razvodu odlučila da ostanu sa mamom, dok se biznusmen odselio. Dok je… »
Oglasio se Toni Bijelić posle priča da odavno ima novu, znatno mlađu devojku

Oglasio se Toni Bijelić posle priča da odavno ima novu, znatno mlađu devojku

Svet & Skandal 27.03.2024
Suprug Dragane Mirković ima novu devojku, pišu svi Folk diva Dragana Mirković juče je izdala saopštenje da se razvodi posle više od dve decenije braka. Toni Bijelić, još uvek zakoniti suprug Dragane Mirković tim povodom se nije oglašavao sve do… »
Sa sinom i ćerkom posetila Ostrog dva dana pre vesti o razvodu: Dragana Mirković grli Manuelu i Marka: "Moj svet, moje…

Sa sinom i ćerkom posetila Ostrog dva dana pre vesti o razvodu: Dragana Mirković grli Manuelu i Marka: "Moj svet, moje…

Blic 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković razvodi se od Tonija Bijelića nakon 24 godine braka. S obzirom da su važili za jedan od najskladnijih parova, vest o njihovom rastanku, iznenadila je mnoge. Dragana se ovim povodom oglasila saopštenjem za medije. Popularna… »
Poslednja fotka na kojoj su srećni: Toni zagrlio Draganu: U Monte Karlu cvetala ljubav

Poslednja fotka na kojoj su srećni: Toni zagrlio Draganu: U Monte Karlu cvetala ljubav

Blic 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković iznenadila je mnoge kada je u toku jučerašnjeg dana javno saopštila da se razvodi od Tonija Bijelića nakon 24 godine braka. Dragana je poslala zvanično saopštenje medijima, te navela da praktično tri godine njih dvoje… »
Nije želo da se skući, imao je momačko razmišljanje, a ja sam sve žrtvovala zbog njega: Dragana otkrila detalje braka s…

Nije želo da se skući, imao je momačko razmišljanje, a ja sam sve žrtvovala zbog njega: Dragana otkrila detalje braka s…

Svet & Skandal 27.03.2024
Brak Dragane Mirković i Tonija Bijelića počeo je neobično Brak Dragane Mirković i Tonija Bijelića trajao je preko tri decenije. Za svo ovo vreme uspešno je odolevao svim izazovima, sve do skoro, kada je folk diva odlučila da stavi tačku na njega… »
Prvo reagovanje tonija bijelića pošto je Dragana podnela papire za razvod: Evo šta je biznismen odmah uradio

Prvo reagovanje tonija bijelića pošto je Dragana podnela papire za razvod: Evo šta je biznismen odmah uradio

Kurir 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković odlučila je da stavi tačku na brak sa Tonijem Bijelićem nakon 24 godine ljubavi. Ona je saopštila javnosti da je podnela papire za razvod braka i tom prilikom je objasnila zbog čega je došlo do kraha ljubavi. Nakon što… »
Sama kao list na vetru 10: fotografija Dragane Mirković iz Beograda govore sve: Šta se krilo iza lažnog osmeha? Glumila da…

Sama kao list na vetru 10: fotografija Dragane Mirković iz Beograda govore sve: Šta se krilo iza lažnog osmeha? Glumila da…

Blic 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković podnela je zahtev za razvod braka od Tonija Bijelića sa kojim je 24 godine bila zajedno. Dragana je saopštenje za javnost gde je istakla da njih dvoje već tri godine vode odvojene živote i da ne žive pod istim krovom. Njih… »
Porodica joj nije došla na venčanje s Tonijem! Dragana Mirković otkrila zašto, pogledajte slike sa svadbe

Porodica joj nije došla na venčanje s Tonijem! Dragana Mirković otkrila zašto, pogledajte slike sa svadbe

Mondo 27.03.2024
Dragana Mirković otkrila je jednom prilikom zašto joj porodica nije došla na venčanje s Tonijem. Dragana Mirković otkrila je jednom prilikom zašto joj porodica nije došla na venčanje s Tonijem. Jedna od naših najpoznatijih i najuspešnijih… »
Ljubavnica tonija bijelića 15 godina mlađa od njega? Upoznali se na nastupu Dragane Mirković, on je muvao na sve moguće…

Ljubavnica tonija bijelića 15 godina mlađa od njega? Upoznali se na nastupu Dragane Mirković, on je muvao na sve moguće…

Kurir 27.03.2024
Kao bomba odjeknula vest da se pevačica Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode nakon 24 godine braka. Dragana Mirković je, kako je Kurir prvi saznao, podnela zahtev za razvod braka, a mediji sada nagađaju da Toni ima novu devojku sa kojom živi u… »
Ovo je poslednja fotka na kojoj su Dragana i Toni srećni: Posle ovog letovanja počeo je sunovrat ljubavi, oni su bili svedoci

Ovo je poslednja fotka na kojoj su Dragana i Toni srećni: Posle ovog letovanja počeo je sunovrat ljubavi, oni su bili svedoci

Kurir 27.03.2024
Vest da se Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode posle 24 godine braka šokirala je javnost. Poslednja fotografija na kojoj se vidi bliskost između pevačice i njenog supruga objavljena je pre četiri godine. Odmah je počelo da se nagađa o njihovom… »
„Ako je to bilo tajno venčanje, sad više nije“: Pre braka sa Tonijem, Dragana Mirković se u Las Vegasu udala za poznatog…

„Ako je to bilo tajno venčanje, sad više nije“: Pre braka sa Tonijem, Dragana Mirković se u Las Vegasu udala za poznatog…

Nova 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković sve je iznenadila objavom da se razvodi od Tonija Bijelića nakon 24 godine braka. Njih dvoje važili su za jedan od najskladnijih parova u domaćoj javnosti, te je ova vest dodatno zatekla mnoge, a tokom braka dobili su dvoje… »
Dragana i Toni nisu vlasnici dvorca kraj Beča: Ovo je istina o velelepnom zdanju - o milionskom dugovanju pevačice za zamak…

Dragana i Toni nisu vlasnici dvorca kraj Beča: Ovo je istina o velelepnom zdanju - o milionskom dugovanju pevačice za zamak…

Blic 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković iznenadila je mnoge kada je u toku jučerašnjeg dana javno saopštila da se razvodi od Tonija Bijelića nakon 24 godine braka. Dragana je poslala zvanično saopštenje medijima, a Toni se dosad nije oglašavao i od njega nema… »
Saznajemo! Ljubavnica Tonija Bijelića 15 godina mlađa od njega: Upoznali se na nastupu Dragane Mirković: "Nije mogla više…

Saznajemo! Ljubavnica Tonija Bijelića 15 godina mlađa od njega: Upoznali se na nastupu Dragane Mirković: "Nije mogla više…

Blic 27.03.2024
Juče je kao bomba odjeknula vest da se pevačica Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode nakon 24 godine braka. Dragana Mirković je kako je rekla podnela zahtev za razvod braka, a kako Blic saznaje, Toni ima novu devojku sa kojom živi u Nemačkoj i… »
Toni bijelić povukao drastičan potez: Evo šta je uradio nakon što je Dragana Mirković priznala da se razvode - ovo utiče…

Toni bijelić povukao drastičan potez: Evo šta je uradio nakon što je Dragana Mirković priznala da se razvode - ovo utiče…

Blic 26.03.2024
Dragana Mirković šokirala je mnoge kada je u toku današnjeg dana javno saopštila da se razvodi od Tonija Bijelića nakon 24 godine braka. Dragana je poslala zvanično saopštenje medijima, a Toni se do sada nije oglašavao i od njega nema ni traga ni… »

Vesti dana »