Povezane vesti

Dragana i Toni stekli milione €, a ovako izgleda njena rodna kuća u kasidolu: Dok svi bruje o razvodu, evo šta su pričale…

Dragana i Toni stekli milione €, a ovako izgleda njena rodna kuća u kasidolu: Dok svi bruje o razvodu, evo šta su pričale…

Kurir 27.03.2024
Muzička zvezda Dragana Mirković juče je iznenadila ceo region svojim zvaničnim saopštenjem da se posle više od 24 godine braka razvodi od biznismena Tonija Bijelića. Kako je ispričala, oni tri godine ne žive zajedno, a u međuvremenu se saznalo… »
Prva izjava Dragane Mirković nakon saopštenja da se razvodi od Tonija Bijelića! U suzama izgovorila 2 rečenice

Prva izjava Dragane Mirković nakon saopštenja da se razvodi od Tonija Bijelića! U suzama izgovorila 2 rečenice

Telegraf 27.03.2024
Pevačica se oglasila iz dvorca u Austriji. Dragana Mirković progovorila je o razvodu od Tonija Bijelića, manje od 24 sata od trenutka kada je javnost zvanično obavestila da već dugo nisu zajedno. Ona je u dvorcu kod Beča ugostila ekipu hrvatskog… »
Kuću u kasidolu zamenila dvorcem! Dragana roditeljima podigla kuću na sprat - u dvorištu stara zgrada i majbah!

Kuću u kasidolu zamenila dvorcem! Dragana roditeljima podigla kuću na sprat - u dvorištu stara zgrada i majbah!

Mondo 27.03.2024
Dragana Mirković je, prema rečima prvih komšija, zaslužuje sve pohvale! Dragana Mirković je, prema rečima prvih komšija, zaslužuje sve pohvale! Pevačica Dragana Mirković juče je iznenadila ceo region svojim zvaničnim saopštenjem da se posle… »
Poslednja fotka na kojoj su bili srećni: Nakon ovog letovanja, počeo je sunovrat Draganinog braka

Poslednja fotka na kojoj su bili srećni: Nakon ovog letovanja, počeo je sunovrat Draganinog braka

Mondo 27.03.2024
Vest da se Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode posle 24 godine braka šokirala je javnost. Vest da se Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode posle 24 godine braka šokirala je javnost. Poslednja fotografija na kojoj se vidi bliskost između… »
"Ja sam ta koja je stvarala" Dragana je nedavno ovako pričala o Toniju, dotakla se njihovih početaka i imovine

"Ja sam ta koja je stvarala" Dragana je nedavno ovako pričala o Toniju, dotakla se njihovih početaka i imovine

Telegraf 27.03.2024
Istakla da se Toni mnogo trudio da je osvoji, što ju je i kupilo, a zatim je navela: "Mene ništa drugo nije kupilo kod njega jer nije imalo šta da me kupi" Vest da se pevačica Dragana Mirković razvodi od supruga Tonija Bijelića, posle 24 godine… »
Pevač koji poznaje Draganu od prvog dana dao komentar o razvodu: "Zatečen sam... Šta se dogodilo između njih"

Pevač koji poznaje Draganu od prvog dana dao komentar o razvodu: "Zatečen sam... Šta se dogodilo između njih"

Telegraf 27.03.2024
Nije krio da ne može da veruje da se ovo dogodilo. Balkanska zvezda Dragana Mirković u zvaničnom saopštenju za medije, priznala je da se razvodi od Tonija Bijelića, nakon 24 godine braka. Mnoge poznate ličnosti su se oglasile povodom ove vesti, a… »
Dragana Mirković se zbog ove pesme slomila pred kamerama: Sada je jasno i zbog čega, tekst je pretužan

Dragana Mirković se zbog ove pesme slomila pred kamerama: Sada je jasno i zbog čega, tekst je pretužan

Telegraf 27.03.2024
Iako tada već nisu živeli zajedno, sudeći po snimku, Dragani nikako nije bilo svejedno. Juče, 26. marta, balkanska zvezda Dragana Mirković u zvaničnom saopštenju za medije, javno je priznala da je podnela zahtev za razvod braka, nakon 24 godine… »
Na šta Dragana Mirković misli kad kaže da joj je ovo sada težak period, baš kao što je bilo '90-ih

Na šta Dragana Mirković misli kad kaže da joj je ovo sada težak period, baš kao što je bilo '90-ih

Telegraf 27.03.2024
Pevačica se rasplakala u izjavi na temu razlaza od Tonija, u dvorcu kod Beča. "Ovo mi je sad jako teško razdoblje, kao i 90-e. Imam jako teško razdoblje, no kad mi je najteže tad sam i najjača", rekla je Dragana Mirković i obrisala suze, u… »
Dragana Mirković zaplakala zbog Tonija! Saopštila da se razvodi, pa poručila: Jako mi je teško

Dragana Mirković zaplakala zbog Tonija! Saopštila da se razvodi, pa poručila: Jako mi je teško

Mondo 27.03.2024
Dragana Mirković podnela je papire za razvod braka od Tonija Bijelića, pa se rasplakala zbog pitanja o suprugu. Dragana Mirković podnela je papire za razvod braka od Tonija Bijelića, pa se rasplakala zbog pitanja o suprugu. Jedna od naših najvećih… »
"Žao mi je" Ana Nikolić nakon priče da je upoznala Tonijevu ljubavnicu: Znam kako se osećaju

"Žao mi je" Ana Nikolić nakon priče da je upoznala Tonijevu ljubavnicu: Znam kako se osećaju

Mondo 27.03.2024
Ana Nikolić oglasila se nakon priče da je navodno upoznala ljubavnicu Tonija Bijelića. Ana Nikolić oglasila se nakon priče da je navodno upoznala ljubavnicu Tonija Bijelića. Dragana Mirković saopštila je da je posle 24 godine podnela papire za… »
Dragana i Toni nisu "čisti" vlasnici dvorca kod Beča: Ovo je prava istina o džinovskom objektu u kom su živeli

Dragana i Toni nisu "čisti" vlasnici dvorca kod Beča: Ovo je prava istina o džinovskom objektu u kom su živeli

Telegraf 27.03.2024
U javnosti se često spominje Draganin i Tonijev dvorac. Veliku pažnju javnosti je izazvala vest da se razvode pevačica Dragana Mirković i Toni Bijelić, jedan od parova koji je važio za jedan od najskladnijih sa javne scene, posle 24 godine braka… »
Ovo je poslednja fotografija na kojoj se između Dragane i Tonija videla emocija, posle toga se sve raspalo

Ovo je poslednja fotografija na kojoj se između Dragane i Tonija videla emocija, posle toga se sve raspalo

Telegraf 27.03.2024
Tada su uživali sa prijateljima, Bobom i Brenom u Monte Karlu. Vest da se jedan od najskladnijih parova Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode posle 24 godine braka izazvala je veliku pažnju javnosti. Nakon svega odmah je počelo da se nagađa o… »
Sa Draganinog i Tonijevog venčanja postoji samo jedna fotografija: Njeni roditelji nisu bili prisutni

Sa Draganinog i Tonijevog venčanja postoji samo jedna fotografija: Njeni roditelji nisu bili prisutni

Telegraf 27.03.2024
Na večnu ljubav zakleli su se 2000. godine. Pevačica Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić odlučili su da, nakon 24 godine okončaju brak, a sa njihovog venčanja ja u javnost isplivala samo jedna slika. Kako je navela u svom saopštenju, zahtev… »

Vesti dana »