Povezane vesti

Siner dominantno do polufinala u Majamiju

Siner dominantno do polufinala u Majamiju

B92 27.03.2024
Italijanski teniser Janik Siner plasirao se u polufinale Masters turnira u Majamiju. On je posle sat i po vremena borbe savladao Tomasa Mahača iz Češke rezultatom 2:0 (6:4, 6:2). Meč je bio neizvestan samo u prvom setu, pošto je Mahač već u prvom… »
Krajinović prošao prvo kolo, vreme je za derbi sa prvim nosiocem!

Krajinović prošao prvo kolo, vreme je za derbi sa prvim nosiocem!

Sportske.net 27.03.2024
Na čelendžeru u Napulju igra i naš Filip Krajinović koji je uspeo da prebrodi prvu prepreku u vidu Mihaela Gertsa. Naš teniser je slavio sa 7:5 i 6:4 posle sat i 38 minuta provedenih na terenu. Gerts je daleko bolje plasiran na ATP listi imajući u… »
Krajinović prošao prvu prepreku u Napulju: Sledeći protivnik mogao bi biti prvi nosilac iz Argentine

Krajinović prošao prvu prepreku u Napulju: Sledeći protivnik mogao bi biti prvi nosilac iz Argentine

Večernje novosti 27.03.2024
Srpski teniser Filip Krajinović je uspešno započeo takmičenje na čelendžeru u Napulju, ostvario je pobedu nad Belgijancem Mihaelom Gertsom rezultatom 2:0, po setovima 7:5, 6:4. FOTO: AP Bio je to vrlo zanimljiv okršaj koji je potrajao oko sat i 40… »
Ni nestanak struje nije uticao na tok meča: Azarenka posle velike borbe savladala Putincevu (video)

Ni nestanak struje nije uticao na tok meča: Azarenka posle velike borbe savladala Putincevu (video)

Večernje novosti 27.03.2024
Beloruskinja Viktorija Azarenka je posle velike borbe uspela da pobedi Juliju Putincevu iz Kazahstana, rezultatom 2:1, po setovima 7:6 (4), 1:6, 6:3. Foto: Profimedia Meč je počeo na čudan način, posle samo tri gema, usledila je pauza od 45 minuta jer… »
Hurkač pobesneo zbog "pecanja" VIDEO

Hurkač pobesneo zbog "pecanja" VIDEO

B92 27.03.2024
Neobična scena viđena je u susretu osmine finala Mastersa u Majamiju između Huberta Hurkača i Grigora Dimitrova. Bugarski teniser je slavio i peti put protiv Poljaka, ali posle velike borbe u tri seta, 3:6, 6:3, 7:6 (3). Po mnogima, meč je rešen u… »
"Novak Đoković je moja inspiracija" Beloruska teniserka otvorila dušu

"Novak Đoković je moja inspiracija" Beloruska teniserka otvorila dušu

Večernje novosti 27.03.2024
VIKTORIJA Azarenka obezbedila je plasman u polufinale mastersa u Majamiju, a nakon trijumfa nad Julijom Putincevom Beloruskinja je govorila o Novaku Đokoviću. Foto: Profimedia Istakla je Azarenka da joj je Novak Đoković najveća inspiracija i u poznim… »
“Đoković izgleda kao da još ima 19 godina”

“Đoković izgleda kao da još ima 19 godina”

Vesti online 27.03.2024
Viktorija Azarenka je tri puta osvajala Majami, ali već šest godina nije bila u polufinalu. Sada je to uspela i ne krije koliko je srećna. – Imam 34 godine i veoma sam uzbuđena zbog povratka u završnicu – ističe Beloruskinja posle pobede protiv… »
Azarenka: Đoković izgleda kao da još ima 19 godina

Azarenka: Đoković izgleda kao da još ima 19 godina

Sport klub 27.03.2024
Viktorija Azarenka je tri puta osvajala Majami, ali već šest godina nije bila u polufinalu. Sada je to uspela i ne krije koliko je srećna. – Imam 34 godine i veoma sam uzbuđena zbog povratka u završnicu – ističe Beloruskinja posle pobede protiv… »
Šok u Majamiju: Nastavlja se jurnjava za Novakom, ali padaju skalpovi!

Šok u Majamiju: Nastavlja se jurnjava za Novakom, ali padaju skalpovi!

Mondo 27.03.2024
Janik Siner i Danil Medvedev nastavljaju da prate Novaka Đokovića i da mu prete na vrhu ATP liste! Janik Siner i Danil Medvedev nastavljaju da prate Novaka Đokovića i da mu prete na vrhu ATP liste! Videli smo veliko iznenađenje u osmini finala… »

Vesti dana »