Povezane vesti
Šokantno: Pekara u Sarajevu prodavala burek u kom se nalazilo svinjsko meso
Kurir 27.03.2024
U toku redovnih inspekcijskih nadzora Federalnog veterinarskog inspektorata na području Kantona Sarajevo krajem prošle godine, izvršen je nadzor nad poslovanjem privrednog subjekta "Krajina Klas", Poslovna jedinica Pekoteka "Manja" Vogošća. U nadzoru… »
Inspekcija utvrdila: U pekari u BiH prodavali juneći burek sa tragovima svinjetine
N1 Info 27.03.2024
Prilikom inspekcijske kontrole u pekari "Manja" u Vogošći utvrđeno je da je deklarisani “burek mini zaleđeno” s nadevom od junećeg mesa ima prisustvo svinjske DNA. U pekari „Manja“ Vogošća je u toku redovni inspekcijski nadzor Federalnog… »
Sarajevo na nogama: U bureku poznate pekare pronađena svinjetina
Telegraf 27.03.2024
U proizvodu deklarisanom da je od junećeg mesa pronađen je svinjski DNK. U toku redovnih inspekcijskih nadzora Federalnog veterinarskog inspektorata na području Kantona Sarajevo krajem prošle godine, izvršen je nadzor nad poslovanjem privrednog… »
Vesti dana »

Dekani novosadskog univerziteta zabrinuti zbog izjava predstavnika vlasti: Zaštitite studente
Radio 021 pre 10 satijoš 11 povezanih

Tenzije kod Pionirskog parka: Maskirani muškarci alatom lome stakla na parkiranim traktorima
NIN pre 16 minutajoš 56 povezanih

Beograd: Na Terazije dopešačila još jedna grupa studenata iz Srbije
Beta pre 34 minutajoš 46 povezanih

Slučaj novosadske železničke stanice pod lupom Evropskog javnog tužilaštva
BBC News pre 2 satajoš 35 povezanih