Povezane vesti

Ovo su muškarac I žena čija su tela pronađena! Udavio bivšu suprugu kod Sombora, pa presudio i sebi

Ovo su muškarac I žena čija su tela pronađena! Udavio bivšu suprugu kod Sombora, pa presudio i sebi

Mondo 27.03.2024
Muškarac je kako prenosi portal Kurir, usmrtio svoju bivšu suprugu u kući kod Sombora. Muškarac je kako prenosi portal Kurir, usmrtio svoju bivšu suprugu u kući kod Sombora. R. D. (46) iz okoline Sombora ubio je, kako se sumnja, bivšu suprugu I. H… »
"Mama, od sutra nas više neće biti": Ovako je glasila poslednja poruka ubijene Ivane, ostalo troje siročića

"Mama, od sutra nas više neće biti": Ovako je glasila poslednja poruka ubijene Ivane, ostalo troje siročića

Telegraf 27.03.2024
Radovan je presudio sebi vešanjem. Radovan Dimitrov (46) iz sela Stapar kod Sombora ubio je, kako se sumnja, bivšu suprugu Ivanu Harangozu (39) nakon svađe u porodičnoj kući. Kao motiv, navodno, je ljubomora. Radovan i Ivana imali su troje dece. -… »
"Deda mi je rekao da nema više mame i tate, u vozu sam primao saučešća": U jednom danu ostao bez roditelja

"Deda mi je rekao da nema više mame i tate, u vozu sam primao saučešća": U jednom danu ostao bez roditelja

Telegraf 27.03.2024
Nesrećna žena, tri sata nakon ponoći majci je poslala poruku: "Mama, sutra nas neće više biti" "Pozvao me je deda i rekao da dođem kući i da nema više mame i tate. Mislio sam da su otputovali u Nemačku da rade. Međutim, dok sam bio u vozu zvali… »
Zaštitnik građana Srbije pokrenuo postupak kontrole rada nadležnih organa zbog ubistva u Somboru

Zaštitnik građana Srbije pokrenuo postupak kontrole rada nadležnih organa zbog ubistva u Somboru

Slobodna Evropa 27.03.2024
Zaštitnik građana Srbije pokrenuo je 27. marta postupak kontrole zakonitosti i pravilnosti rada nadležnih organa u slučaju partnerskog nasilja koje je počinjeno u porodičnoj kući u okolini Sombora, navodi se u saopštenju Ombudsmana. "Postupak je… »
Ubistvo i samoubistvo u Somboru

Ubistvo i samoubistvo u Somboru

Politika 27.03.2024
U mestu Stapari pored Sombora jutros su pronađena dva tela, saznaje Tanjug. U pitanju je telo žene (39) i muškarca (47). Uviđaj je još uvek u toku. Mediji navode da je muškarac ubio ženu, pa izvršio samoubistvo..… »
Udarao je cepanicom u glavu, pa ostavio na krevetu! Detalji ubistva u Somboru, nakon zločina se obesio

Udarao je cepanicom u glavu, pa ostavio na krevetu! Detalji ubistva u Somboru, nakon zločina se obesio

Mondo 27.03.2024
R.D. je drvenom cepanicom ubio svoju bivšu suprugu I.H. u Somboru. R.D. je drvenom cepanicom ubio svoju bivšu suprugu I.H. u Somboru. Prema saznanjima "Novosti", R.D. (46) je drvenom cepanicom udarao po glavi u dnevnoj sobi svoju bivšu suprugu I.H… »
"Deda mi je rekao da nema više mame i tate" Potresne reči sina čiji je otac ubio majku: Mislio sam da su otputovali u…

"Deda mi je rekao da nema više mame i tate" Potresne reči sina čiji je otac ubio majku: Mislio sam da su otputovali u…

Kurir 27.03.2024
Radovan Dimitrov (46) ubio je u bivšu suprugu Ivanu Harangozu (39) od koje se sporazumno razveo u petak, a potom se obesio. Oni imaju troje dece. Sinu je deda javio stravične vesti, ali kako sam kaže, nije odmah shvatio kakav se užas dogodio. "Pozvao… »
"Rekao mi da više nema mame i tate, ja mislio da su u Nemačkoj": Reči sina čiji je otac ubio majku kod Sombora

"Rekao mi da više nema mame i tate, ja mislio da su u Nemačkoj": Reči sina čiji je otac ubio majku kod Sombora

Mondo 27.03.2024
Sinu deda javio da mu je otac ubio majku. Sinu deda javio da mu je otac ubio majku. Radovan D. (46) ubio je u bivšu suprugu Ivanu H. (39) od koje se sporazumno razveo u petak, a potom se obesio.Oni imaju troje dece. Sinu je deda javio stravične vesti… »
Zaštitnik građana: Postupak kontrole rada MUP-a i centra za socijalni rad, zbog ubistva u Somboru

Zaštitnik građana: Postupak kontrole rada MUP-a i centra za socijalni rad, zbog ubistva u Somboru

Novi magazin 27.03.2024
Zaštitnik građana pokrenuo je danas postupak zakonitosti i pravilnosti rada nadležnih organa u slučaju partnerskog nasilja koje je jutros počinjeno u porodičnoj kući u okolini Sombora. Kako je saopšteno iz kancelarije Zaštitnika građana… »
Zbog stravičnog zločina u staparu oglasio se zaštitnik građana Pokrenut postupak kontrole rada nadležnih organa

Zbog stravičnog zločina u staparu oglasio se zaštitnik građana Pokrenut postupak kontrole rada nadležnih organa

Dnevnik 27.03.2024
Zaštitnik građana pokrenuo je danas postupak kontrole zakonitosti i pravilnosti rada nadležnih organa u slučaju partnerskog nasilja koje je jutros počinjeno u porodičnoj kući u okolini Sombora. Postupak je, kako se navodi, pokrenut po sopstvenoj… »
Tela žene i muškarca pronađena kod Sombora

Tela žene i muškarca pronađena kod Sombora

RTS 27.03.2024
U porodičnoj kući u mestu Staparu kod Sombora pronađena su tela žene i muškarca, potvrđeno je RTS-u u MUP-u. Dva tela pronađena su jutros oko 6.00 časova u Staparu, kažu u MUP-u. Reč je o ženi starosti 39 godina i 46-godišnjem muškarcu… »
„Ljudi su me zvali da izjave saučešće, tad sam saznao da su mrtvi“: Potresne reči sina Ivane i Radovana koji su…

„Ljudi su me zvali da izjave saučešće, tad sam saznao da su mrtvi“: Potresne reči sina Ivane i Radovana koji su…

Nova 27.03.2024
Radovan D, kako se sumnja, ubio je svoju suprugu Ivanu H, a potom i sebe, u porodičnoj kući u selu Stapar kod Sombora, a njih je neko od bližnjih pronašao mrtve. Sin dvoje ljudi ispričao je za medije da ga je deda pozvao i javio mu da nema više… »
Ovo su bivši supružnici koji su pronađeni mrtvi kod Sombora: Radovan ubio Ivanu, pa izvršio samoubistvo FOTO

Ovo su bivši supružnici koji su pronađeni mrtvi kod Sombora: Radovan ubio Ivanu, pa izvršio samoubistvo FOTO

Nova 27.03.2024
Radovan D. (46) ubio je bivšu suprugu Ivanu H. (39), a potom je izvršio samoubistvo u porodičnoj kući u mestu Stapar kod Sombora. Istraga ovog zločina je u toku, a kako je ranije pisano, tela Radovana i Ivane pronašao je neko od ukućana. Kako su… »
Prve slike kuće strave u Somboru, avetinjski pusto: Tu je Radovan ubio Ivanu pa ostavio cedulju s ovim rečima (foto)

Prve slike kuće strave u Somboru, avetinjski pusto: Tu je Radovan ubio Ivanu pa ostavio cedulju s ovim rečima (foto)

Kurir 27.03.2024
SOMBOR - Teška vest obeležila je današnji dan u Somboru - smrt bivših supružnika. Naime, Radovan Dimitrov (46) pucao je u bivšu suprugu Ivanu Harangozu (39) od koje se sporazumno razveo u petak, a potom se obesio. Šta kažu komšije Meštani su u… »
Pet žena ubijeno od početka godine - svi femicidi se dogodili u Vojvodini

Pet žena ubijeno od početka godine - svi femicidi se dogodili u Vojvodini

Radio 021 27.03.2024
Pet žena ubijeno je od početka godine u Srbiji i svih pet femicida se dogodilo u Vojvodini. U jednoj kući u mestu Stapar, nedaleko od Sombora, jutros su pronađena tela muškarca (46) i žene (39). Mediji su preneli da je reč o ubistvu i samoubistvu… »
Pet ubistava žena od početka godine: Poslednje nedaleko od Sombora

Pet ubistava žena od početka godine: Poslednje nedaleko od Sombora

N1 Info 27.03.2024
Od početka 2024. godine u Srbiji se dogodilo pet ubistava žena u partnerskim odnosima. Svih pet femicida ove godine desilo se u Vojvodini. U jednoj kući u mestu Stapar, nedaleko od Sombora, jutros su pronađena dva tela, muškarca (46) i žene (39)… »
Prve slike sa mesta zločina kod Sombora: Posvađao se sa bivšom ženom, pa je ubio i izvršio samoubistvo

Prve slike sa mesta zločina kod Sombora: Posvađao se sa bivšom ženom, pa je ubio i izvršio samoubistvo

Blic 27.03.2024
Radovan Dimitrov (46) iz Stapara nadomak Sombora osumnjičen je da je ubio svoju suprugu Ivanu Harangozu (39) nakon svađe u porodičnoj kući u ulici Marka Kraljevića a potom da je izvršio samoubistvo. Zločin u Somboru se dogodio sinoć, kako se… »
Jezivi detalji zločina u staparu: Pre nego što je ubio suprugu objavio fotografiju na fejsbuku od koje se ledi krv u žilama

Jezivi detalji zločina u staparu: Pre nego što je ubio suprugu objavio fotografiju na fejsbuku od koje se ledi krv u žilama

Blic 27.03.2024
Radovan Dimitrov (46) iz Stapara nadomak Sombora osumnjičen je da je ubio svoju suprugu Ivanu Harangozu (39) nakon svađe u porodičnoj kući u ulici Marka Kraljevića. Zločin u Somboru se dogodio sinoć, kako se sumnja, nakon svađe partnera. Prema… »
Muž ubio bivšu ženu, pa presudio sebi! Pronađena dva tela u porodičnoj kući kod Sombora

Muž ubio bivšu ženu, pa presudio sebi! Pronađena dva tela u porodičnoj kući kod Sombora

Mondo 27.03.2024
Kako se nezvanično saznaje, pronađena su dva tela u kući kod Sombora, a sumnja se da je muž ubio ženu. Kako se nezvanično saznaje, pronađena su dva tela u kući kod Sombora, a sumnja se da je muž ubio ženu. Kako Kurir saznaje, u jutarnjim… »
Novi detalji zločina! Seo pored mrtve žene, objavio sliku na fejsu, pa se obesio! Komšije progovorile: Svađali su se zbog…

Novi detalji zločina! Seo pored mrtve žene, objavio sliku na fejsu, pa se obesio! Komšije progovorile: Svađali su se zbog…

Kurir 27.03.2024
Radovan Dimitrov (46) iz okoline Sombora ubio je svoju bivšu suprugu Ivanu Harangoza (39) sa kojom ima troje dece tako što joj je pucao iz vatrenog oružja u glavu, a potom se obesio u porodičnom domu, saznaje Kurir. Pa da podsetimo, zločin se dogodio… »
Najnoviji detalji stravičnog zločina u staparu Ubio suprugu, pa sebe; Evo šta kažu komšije

Najnoviji detalji stravičnog zločina u staparu Ubio suprugu, pa sebe; Evo šta kažu komšije

Dnevnik 27.03.2024
SOMBOR: Stanovnike Stapara, sela kraj Sombora zaprepastila je jutrošnja vest da su u svojoj kući u Ulici Marka Kraljevića, jedno pored drugog, mrtvi pronađeni Radovan D. (46) njegova supruga Ivana (39). Prema prvim nezvaničnim informacijama radi se o… »
Ovo su bivši supružnici Radovan i Ivana iz Sombora: Sumnja se da joj je pucao u glavu, pa se obesio

Ovo su bivši supružnici Radovan i Ivana iz Sombora: Sumnja se da joj je pucao u glavu, pa se obesio

Telegraf 27.03.2024
Tela su poslata na obdukciju. Radovan Dimitrov (46) iz sela Stapara kod Sombora ubio je, kako se sumnja, bivšu suprugu Ivanu Harangozu (39) nakon svađe u porodičnoj kući. Tela su poslata na obdukciju. Radovan je presudio sebi vešanjem, a pre toga… »
Pronađena tela muškarca i žene u kući kod Sombora, uviđaj u toku

Pronađena tela muškarca i žene u kući kod Sombora, uviđaj u toku

N1 Info 27.03.2024
U jednoj kući u mestu Stapar nedaleko od Sombora, jutros su pronađena dva tela, muškarca i žene. Kako N1 nezvanično saznaje, policija je rano jutros oko 6 sati pronašla tela žene (39) i muškarca (46). Uviđaj je u toku. Mediji prenose da je reč o… »
Mediji: Užas nadomak Sombora; Muškarac ubio suprugu, pa sebe

Mediji: Užas nadomak Sombora; Muškarac ubio suprugu, pa sebe

B92 27.03.2024
Jeziv zločin desio se u jutarnjim časovima u porodičnoj kući nadomak Sombora u kojoj su nađena su dva tela muške i ženske osobe, prenose mediji. Kako navodi izvor "Blica" iz MUP-a, tela su nađena jutros oko 6 sati jedno pored drugog. Sumnja se da… »
Pronađena dva tela kod Sombora, uviđaj u toku

Pronađena dva tela kod Sombora, uviđaj u toku

Euronews 27.03.2024
U mestu Stapari pored Sombora jutros su pronađena dva tela, saznaje Tanjug. U pitanju je telo žene (39) i muškarca (47). Uviđaj je još uvek u toku. Mediji navode da je reč o ubistvu i samoubistvu.… »
Pronađena tela muškarca i žene u kući kod Sombora

Pronađena tela muškarca i žene u kući kod Sombora

Novi magazin 27.03.2024
U jednoj kući u mestu Stapar nedaleko od Sombora, jutros su pronađena dva tela, muškarca i žene. Kako N1 nezvanično saznaje, policija je rano jutros oko 6 sati pronašla tela žene (39) i muškarca (46). Uviđaj je u toku. Mediji prenose da je reč o… »
Ovo su Radovan i ivana iz Sombora, on ubio nju, pa sebe: Zločin potresao Sombor, ženi pucao u glavu, a onda se obesio (foto)

Ovo su Radovan i ivana iz Sombora, on ubio nju, pa sebe: Zločin potresao Sombor, ženi pucao u glavu, a onda se obesio (foto)

Kurir 27.03.2024
Radovan Dimitrov (46) iz okoline Sombora ubio je, kako se sumnja, bivšu suprugu Ivanu Harangozu (39) nakon svađe u porodičnoj kući, saznaje Kurir! Zločin se dogodio sinoć, kako se sumnja, nakon svađe bivših partnera. Za sada nije poznato šta je… »
Tela muškarca i žene pronađena u kući kod Sombora

Tela muškarca i žene pronađena u kući kod Sombora

Radio 021 27.03.2024
Tela muškarca i žene pronađena su jutros u jednoj kući u mestu Stapar, nedaleko od Sombora. Kako N1 nezvanično saznaje, tela žene (39) i muškarca (46) pronađena su jutros oko 6 časova. Uviđaj je u toku. Mediji prenose da je reč o ubistvu i… »
Kurir saznaje! Muž ubio ženu, pa izvršio samoubistvo! Jezivi zločin kod Sombora, tela nađena jedno pored drugog

Kurir saznaje! Muž ubio ženu, pa izvršio samoubistvo! Jezivi zločin kod Sombora, tela nađena jedno pored drugog

Kurir 27.03.2024
Kako Kurir saznaje, u jutarnjim časovima u porodičnoj kući nadomak Sombora nađena su dva beživotna tela! - Sumnja se da je muškarac (46) ubio suprugu (39) u porodičnoj kući nakon svađe. Za sada nije poznato kako je došlo do ubistva, ali će to… »

Vesti dana »