Povezane vesti

Ovo je vila koju je Toni Bijelić kupio pre 7 meseci: Pogled vredi milione

Ovo je vila koju je Toni Bijelić kupio pre 7 meseci: Pogled vredi milione

Telegraf 27.03.2024
Nalazi se u Opatiji. Balkanska zvezda Dragana Mirković u zvaničnom saopštenju za medije, priznala je da se razvodi od Tonija Bijelića, nakon 24 godine braka. Pevačica je u saopštenju istakla da skoro tri godine oni praktično vode odvojene živote i… »
Prva objava sina Dragane Mirković i Tonija Bijelića nakon potvrde da više nisu zajedno

Prva objava sina Dragane Mirković i Tonija Bijelića nakon potvrde da više nisu zajedno

Telegraf 27.03.2024
Ovo je prva objava Marka nakon vesti da se njegovi roditelji razvode. Dragana Mirković i Toni Bijelić se razvode nakon 24 godine braka. Oni iz braka imaju dvoje dece, sina Marka i ćerka Manuelu. Naslednik pevačice je objavio prvu fotografiju u jeku… »
Nemoj više ništa da me pitaš: Suze Dragane Mirković zakucale naciju ispred malih ekrana

Nemoj više ništa da me pitaš: Suze Dragane Mirković zakucale naciju ispred malih ekrana

Story 27.03.2024
Tri godine se pevačica Dragana Mirković, kako je u svom saopštenju za javnost navela, borila da sačuva svoju porodicu i brak, ipak, posle duge intimne dileme odlučila je i predala papire za razvod. Suze Dragane Mirković ipak, u poslednje vreme… »
Kako su Dragana Mirković i Toni Bijelić maskirali razvod: Zajedno nisu već tri godine, a ovi detalji su ukazivali da im brak…

Kako su Dragana Mirković i Toni Bijelić maskirali razvod: Zajedno nisu već tri godine, a ovi detalji su ukazivali da im brak…

Nova 27.03.2024
Domaću javnost iznenadila je informacija da se Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode nakon 24 godine braka. Dragana se juče obratila javnosti saopštenjem u kojem je otkrila da će uskoro staviti tačku na svoj brak. „Kao neko ko je čitav svoj… »
"Kriva sam što nisam ta neka druga": Reči Dragane Mirković slutile da je došlo do razvoda (video)

"Kriva sam što nisam ta neka druga": Reči Dragane Mirković slutile da je došlo do razvoda (video)

Večernje novosti 27.03.2024
OD KADA je u utorak objavila da je podnela zahtev za razvod braka od svog supruga Tonija Bijelića, život Dragane Mirković postao je tema brojnih spekulacija, ali su istovremeno i neke stvari iz prošlosti dobile novi kontekst. Foto: Damir Dervišagić… »
"Obično je žena žrtva, morala sam mnogo da dam sebe" Dragana Mirković iskreno govorila o braku: Ne može trajati nešto…

"Obično je žena žrtva, morala sam mnogo da dam sebe" Dragana Mirković iskreno govorila o braku: Ne može trajati nešto…

Kurir 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković odlučila je da, nakon 24 godine, stavi tačku na brak sa Tonijem Bijelićem. Vest o razvodu mnoge je šokirala, a Dragana je pre nekoliko meseci javno govorila na temu braka. Tom prilikom suze su bila primetne u njenim očima… »
"Kriva sam što nisam ta neka druga": Reči Dragane Mirković slutile da je došlo do razvoda

"Kriva sam što nisam ta neka druga": Reči Dragane Mirković slutile da je došlo do razvoda

Kurir 27.03.2024
Od kada je u utorak objavila da je podnela zahtev za razvod braka od svog supruga Tonija Bijelića, život Dragane Mirković postao je tema brojnih spekulacija, ali su istovremeno i neke stvari iz prošlosti dobile novi kontekst. Između ostalog, postalo… »
Dragana i Toni stekli milione evra a ovako izgleda njena rodna kuća u kasidolu: Dok svi bruje o razvodu, evo šta su pričale…

Dragana i Toni stekli milione evra a ovako izgleda njena rodna kuća u kasidolu: Dok svi bruje o razvodu, evo šta su pričale…

Večernje novosti 27.03.2024
DRAGANA MIRKOVIĆ juče je iznenadila ceo region svojim zvaničnim saopštenjem da se posle više od 24 godine braka razvodi od biznismena Tonija Bijelića. Foto: Damir Dervišagić Kako je ispričala, oni tri godine ne žive zajedno, a u međuvremenu se… »
"Da bi porodica ostala na okupu potrebna je žrtva" Dragana Mirković pre tri meseca na ivici suza javno govorila o braku…

"Da bi porodica ostala na okupu potrebna je žrtva" Dragana Mirković pre tri meseca na ivici suza javno govorila o braku…

Blic 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković odlučila je da, nakon 24 godine, stavi tačku na brak sa Tonijem Bijelićem. Vest o razvodu mnoge je šokirala, a Dragana je pre nekoliko meseci javno govorila na temu braka. Tom prilikom suze su bila primetne u njenim očima… »
Emotivni slom! Dragana Mirković se rasplakala pa priznala: Znam da nigde nisam pogrešila... (foto+video)

Emotivni slom! Dragana Mirković se rasplakala pa priznala: Znam da nigde nisam pogrešila... (foto+video)

Kurir 27.03.2024
Dragana Mirković pre dva dana saopštila je da stavlja tačku na brak sa biznismenom Tonijem Bijelićem, a kako je rekla njihova zajednica ne funkcioniše već tri godine. Nakon što je ova vest odjeknula kao bomba, mnogo se speskulisalo o tome kada kako… »
Koliko je bogatstvo Dragane Mirković i šta joj ostaje nakon razvoda: Luče iz Kasidola je osigurano, evo o kojoj sumi je reč

Koliko je bogatstvo Dragane Mirković i šta joj ostaje nakon razvoda: Luče iz Kasidola je osigurano, evo o kojoj sumi je reč

Nova 27.03.2024
Domaću javnost iznenadila je informacija da se Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode nakon 24 godine braka. Oni su važili za jedan od najstabilnijih parova na estradi, a tokom godina zajedničkim snagama stvorili su veliko bogatstvo. Dragana i Toni… »
"Ja sam ta koja je stvarala": Dragana Mirković žestoko potkačila Tonija u emisiji: "Dokazao je kakav je čovek, kod njega…

"Ja sam ta koja je stvarala": Dragana Mirković žestoko potkačila Tonija u emisiji: "Dokazao je kakav je čovek, kod njega…

Blic 27.03.2024
Juče je kao bomba odjeknula vest da se pevačica Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode nakon 24 godine braka. Kako je Dragana istakla u saopštenju, njih dvoje poslednje tri godine nisu živeli pod istim krovom, a razvod je sve do juče krila od… »
U jeku estradnih razvoda oglasila se Viki Miljković: Pevačica se javno obratila svom suprugu

U jeku estradnih razvoda oglasila se Viki Miljković: Pevačica se javno obratila svom suprugu

Nova 27.03.2024
Estradnu scenu u prethodnom periodu obeležili su razvodi. Na domaćoj sceni za kratko vreme usledila su dva razvoda – razvod Harisa i Meline Džinović i razvod Dragane Mirković i Tonija Bijelića. I jedni i drugi važili za neke od najskladnijih… »
"Pukla je bruka": Komšije Dragane Mirković progovorile o pevačicinom razvodu: "Ovo je malo mesto i sve se zna"

"Pukla je bruka": Komšije Dragane Mirković progovorile o pevačicinom razvodu: "Ovo je malo mesto i sve se zna"

Blic 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković i njen suprug, biznismen Toni Bijelić odlučili su da stave tačku na brak, iako su slovili za jedan od najskladnijih parova na javnoj sceni. Vest o njihovom razvodu sve je ostavio u šoku, a tim povodom oglasile su se i… »
Nikad viđena fotografija tonija i dragane Mirković: Pevačica pre tri godine objavila sliku sa mužem, a tad je imala povod…

Nikad viđena fotografija tonija i dragane Mirković: Pevačica pre tri godine objavila sliku sa mužem, a tad je imala povod…

Blic 27.03.2024
Dragana Mirković i Toni Bijelić stavili su tačku na svoj brak posle 24 godina zajedničkog života, a pevačica je ispričala da je podnela papire za razvod. Kako su važili za jedan od najskladnijih parova na domaćoj javnoj sceni, vest o razvodu je… »
Evo šta je dragana zamolila javnost: Usred priča o razvodu ona se oglasila na Instagramu i uputila apel (foto)

Evo šta je dragana zamolila javnost: Usred priča o razvodu ona se oglasila na Instagramu i uputila apel (foto)

Večernje novosti 27.03.2024
DRAGANA MIRKOVIĆ od juče je glavna tema u medijima zbog kraha braka sa Tonijem, koji je trajao 24 godina. Foto: Dejan Milićević Dragana se nakon jednog saopštenja nije oglašavala, međutim vest koja je potresla čitav region da je nestala devojčica… »
Emotivni slom - Dragana MIRKOVIĆ se rasplakala pa priznala: Znam da nigde nisam pogrešila...

Emotivni slom - Dragana MIRKOVIĆ se rasplakala pa priznala: Znam da nigde nisam pogrešila...

Večernje novosti 27.03.2024
DRAGANA MIRKOVIĆ pre dva dana saopštila je da stavlja tačku na brak sa biznismenom Tonijem Bijelićem, a kako je rekla njihova zajednica ne funkcioniše već tri godine. Foto: V. Danilov Nakon što je ova vest odjeknula kao bomba, mnogo se speskulisalo… »
Iz prelepe kuće sam otišla u 50 kvadrata: Dragana Mirković zbog Tonija rizikovala sve, a evo zašto joj roditelji nisu…

Iz prelepe kuće sam otišla u 50 kvadrata: Dragana Mirković zbog Tonija rizikovala sve, a evo zašto joj roditelji nisu…

Večernje novosti 27.03.2024
KAO bomba odjeknula je juče vest da se Dragana Mirković razvodi nakon 24 godine braka, a malo ko se seća kako je izgledalo pevačicino venčanje. Foto: Damir Dervišagić Dragana i Toni sudbonosno „da“ izgovorili su 28. septembra 2000. godine u… »
(Foto) prva objava sina dragane Mirković nakon vesti o razvodu roditelja: Marko se hvali besnom mašinom od 100.000 evra…

(Foto) prva objava sina dragane Mirković nakon vesti o razvodu roditelja: Marko se hvali besnom mašinom od 100.000 evra…

Blic 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković stavila je tačku na brak sa Tonijem Bijelićem nakon 24 godine. Inače, Dragana i Toni iz braka imaju dvoje dece, Marka i Manulelu. Dok je Manuela povučenija, Marko na društvenoj mreži Instagram ima 20 hiljada pratilaca sa… »
Ovaj hit je dragana Mirković posvetila Toniju: Iz ljubavnih stihova je jasno koliko ga je volela, ništa nije slutilo na kraj…

Ovaj hit je dragana Mirković posvetila Toniju: Iz ljubavnih stihova je jasno koliko ga je volela, ništa nije slutilo na kraj…

Večernje novosti 27.03.2024
KAO bomba odjeknula je juče vest o razvodu Dragane Mirković i Tonija Bjelić nakon 24 godine braka, a iz perioda njihove ljubavi ostaće brojne uspomene. Foto: D. Mišić U moru Draganinih hitova i ljubavnih stihova koje je otpevala, jednu je… »
Ana Nikolić demantovala sve priče o poznanstvu Tonijeve nove partnerke: „Znam kako se osećaju, prolazila sam kroz isto“

Ana Nikolić demantovala sve priče o poznanstvu Tonijeve nove partnerke: „Znam kako se osećaju, prolazila sam kroz isto“

Nova 27.03.2024
Ana Nikolić demantovala natpise u domaćim medijima. U domaćim medijima pojavila se informacija da je pevačica Ana Nikolić upoznala novu partnerku Tonija Bijelića, još uvek zvaničnog supruga muzičke zvezde Dragane Mirković, te da se susret desio… »
„Teško mi je kao i devedesetih godina, sve sam uradila da sačuvam brak“: Dragana Mirković nakon objave da se razvodi

„Teško mi je kao i devedesetih godina, sve sam uradila da sačuvam brak“: Dragana Mirković nakon objave da se razvodi

Nova 27.03.2024
"Ovo mi je sad jako teško razdoblje, kao i devedesete. Imam jako teško razdoblje, ali kad mi je najteže tad sam i najjača", rekla je Dragana Mirković nakon objave o razvodu. Dragana Mirković prvi put je govorila o odluci da se razvede. „Već dugi… »
Dragana Mirković u suzama Prvo javno obraćanje nakon vesti o razvodu "Ovo mi je jako teško"

Dragana Mirković u suzama Prvo javno obraćanje nakon vesti o razvodu "Ovo mi je jako teško"

Dnevnik 27.03.2024
Dragana Mirković se tokom jučerašnjeg dana obratila javnim saopštenjem, gde je otkrila da je do razvoda došlo jer poslednje tri godine ona i suprug nisu funkcionisali dobro. Pored toga, ona je naglasila da će to biti njeno prvo i poslednje… »
U jeku estradnih razvoda, oglasila se i viki miljković: Pevačica se obratila javno suprugu

U jeku estradnih razvoda, oglasila se i viki miljković: Pevačica se obratila javno suprugu

Blic 27.03.2024
Na domaćoj sceni za kratko vreme usledila su dva razvoda - razvod Harisa i Meline Džinović i razvod Dragane Mirković i Tonija Bijelića. Iako su i jedni i drugi važili za jedne od najskladnijih parova na javnoj sceni, usledili su krahovi braka… »
Dragana Mirković zaplakala zbog razvoda: Pevačica nije uspela da zadrži suze zbog Tonija: "Jako mi je teško"

Dragana Mirković zaplakala zbog razvoda: Pevačica nije uspela da zadrži suze zbog Tonija: "Jako mi je teško"

Blic 27.03.2024
Dragana Mirković podnela je papire za razvod braka od supruga Tonije Bijelića, sa kojim je provela 24 godina i dobila dvoje dece. Pevačica je u svom obraćanju otkrila da poslednjih tri godine ona i Toni žive odvojenom a sada je prvi put progovorila o… »
Svi su mislili da živi san, a ona se raspadala: Dragana Mirković i pre dva meseca se slomila u emisiji i prolila suze zbog…

Svi su mislili da živi san, a ona se raspadala: Dragana Mirković i pre dva meseca se slomila u emisiji i prolila suze zbog…

Blic 27.03.2024
Pevačica Dragana Mirković i njen suprug, biznismen Toni Bijeli važili su za jedan od najskladnijih parova na javnoj sceni, a vest o njihovom razvodu šokirao je sve. Ona je saopštila da je podnela papire za razvod, te da njihov brak poslednjih tri… »
Na prvom sastanku dobila dijamanstku ogrlicu! Ljubavna priča Dragane i Tonija počela kao bajka

Na prvom sastanku dobila dijamanstku ogrlicu! Ljubavna priča Dragane i Tonija počela kao bajka

Mondo 27.03.2024
Dragana Mirković razvodi se od supruga Tonija Bjelića, a ovako je počela njihova ljubavna priča. Dragana Mirković razvodi se od supruga Tonija Bjelića, a ovako je počela njihova ljubavna priča. Pevačica Dragana Mirković saopštila je da se nakon… »
Prva objava sina Dragane Mirković i Tonija Bijelića nakon što je pevačica rekla da se razvode posle 24 godina braka

Prva objava sina Dragane Mirković i Tonija Bijelića nakon što je pevačica rekla da se razvode posle 24 godina braka

Nova 27.03.2024
Dragana Mirković i Toni Bijelić se razvode nakon 24 godine braka. U braku su dobili dvoje dece, sina Marka i ćerka Manuelu. Naslednik pevačice je objavio prvu fotografiju u jeku priče o razvodu njegovih roditelja – i pohvalio se luksuznim… »
"Žao mi je, znam kako se osećaju..." Oglasila se Ana Nikolić posle priča da je upoznala Tonijevu ljubavnicu, obratila se i…

"Žao mi je, znam kako se osećaju..." Oglasila se Ana Nikolić posle priča da je upoznala Tonijevu ljubavnicu, obratila se i…

Kurir 27.03.2024
Kao bomba odjeknula je vest da se Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode nakon 24 godine braka, te je pevačica saopštila da je ona podnela papire za razvod. Iako već dugo imaju krizu u braku, Dragana je otkrila da ne žive zajedno već zadnjih tri… »
Ana Nikolić se oglasila nakon vesti da je upoznala tonijevu devojku: Pevačica se javno obratila Dragani Mirković: "Žao mi…

Ana Nikolić se oglasila nakon vesti da je upoznala tonijevu devojku: Pevačica se javno obratila Dragani Mirković: "Žao mi…

Blic 27.03.2024
Kao bomba odjeknula je vest da se Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode nakon 24 godine braka, te je pevačica saopštila da je ona podnela papire za razvod. Iako već dugo imaju krizu u braku, Dragana je otkrila da ne žive zajedno već zadnjih tri… »
Pre udaje za Tonija Dragana Mirković je ovde živela: Sada ima dvorac, a ovu kuću u Kasidolu je sagradila roditeljima, evo…

Pre udaje za Tonija Dragana Mirković je ovde živela: Sada ima dvorac, a ovu kuću u Kasidolu je sagradila roditeljima, evo…

Blic 27.03.2024
Dragana Mirković saopštila je da je podnela papire za razvod braka od supruga Tonije Bijelića, sa kojim je bila 24 godine u braku i dobila dvoje dece. Oni su porodično živeli u dvorcu nadomak Beča, a pevačica je pre udaje za Tonija živela u selu… »
Prva objava sina nakon vesti o razvodu roditelja! Pogledajte šta radi naslednik Dragane Mirković i Tonija Bijelića

Prva objava sina nakon vesti o razvodu roditelja! Pogledajte šta radi naslednik Dragane Mirković i Tonija Bijelića

Mondo 27.03.2024
Sin Dragane Mirković i Tonija Bijelića oglasio se nakon vesti da mu se roditelji razvode. Sin Dragane Mirković i Tonija Bijelića oglasio se nakon vesti da mu se roditelji razvode. Pevačica Dragana Mirković stavila je tačku na brak sa Tonijem… »
Pogledajte vilu u koju se Toni preselio nakon razvoda: Suv luksuz, a priča se da mu društvo pravi 15 godina mlađa!

Pogledajte vilu u koju se Toni preselio nakon razvoda: Suv luksuz, a priča se da mu društvo pravi 15 godina mlađa!

Mondo 27.03.2024
Rezidenciju u Opatiji, Toni Bjelić kupio je pre sedam meseci, a bazen i pogled vrede milione. Rezidenciju u Opatiji, Toni Bjelić kupio je pre sedam meseci, a bazen i pogled vrede milione. Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode se posle 24 godine… »
Prvo živeli u 50 kvadrata pa u dvorcu od 50 miliona €! A evo iz kog sela potiče Toni Bijelić - oronula kuća, žaluzine od…

Prvo živeli u 50 kvadrata pa u dvorcu od 50 miliona €! A evo iz kog sela potiče Toni Bijelić - oronula kuća, žaluzine od…

Kurir 27.03.2024
Dragana Mirković podnela je, posle 24 godine, papire za razvod braka, i pored pokušaja da spase zajednicu koju je gradila sa Tonijem u kojoj su, pored bogatstva, dobili i dvoje dece, sina Marka i ćerku Manueli. Iako su stekli veliko bogatstvo, sam… »
Prvo oglašavanje sina Dragane Mirković nakon saznanja o razvodu: On je odavno odabrao stranu (FOTO)

Prvo oglašavanje sina Dragane Mirković nakon saznanja o razvodu: On je odavno odabrao stranu (FOTO)

Story 27.03.2024
Sin Dragane Mirković i Tonija Bijelića nije previše aktivan na duštvenim mrežama, ipak jutro nakon što se doznalo da su mu roditelji predali zahtev za razvod braka odlučio je da objavi jedan post. Reč je o fotografiji automobila, parkiranog ispred… »
Toni nestao nakon priča da ima novu devojku! Kažu da je upoznao s Anom Nikolić, evo gde su se provodili

Toni nestao nakon priča da ima novu devojku! Kažu da je upoznao s Anom Nikolić, evo gde su se provodili

Mondo 27.03.2024
Toni Bijelić navodno ima novu devojku koju je upoznao s pevačicom Anom Nikolić. Toni Bijelić navodno ima novu devojku koju je upoznao s pevačicom Anom Nikolić. Pevačica Dragana Mirković iznenadila je mnoge kada je saopštila da se razvodi od… »
Toni Bijelić novu devojku upoznao i sa Anom Nikolić! Ponosno je svima pokazivao, evo gde su se provodili

Toni Bijelić novu devojku upoznao i sa Anom Nikolić! Ponosno je svima pokazivao, evo gde su se provodili

Telegraf 27.03.2024
Biznismen mesecima ne krije da ima novu romansu. Kako je Telegraf ekskluzivno objavio, Toni Bijelić već mesecima živi sa novom ženom koja je znatno mlađa od njega, a koju se nije trudio ni da krije od ljudi, bar dok se zvanično ne razvede od Dragane… »

Vesti dana »