Povezane vesti

Poznato je ko će suditi Partizanu i Olimpijakosu

Poznato je ko će suditi Partizanu i Olimpijakosu

Sportske.net 27.03.2024
Košarkaši Partizana sutra od 20.30 sati dočekuju Olimpijakos u 32. kolu Evrolige. Na tri kola pre kraja, pobeda je imperativ i jednima i drugima. Crno-beli se nalaze u velikoj borbi za deseto mesto na tabeli, poslednje koje vodi u plej-in, dok… »
Smailagić pred Olimpijakos: "Poremetilo nas je ovo sa Ledejom"

Smailagić pred Olimpijakos: "Poremetilo nas je ovo sa Ledejom"

Sportske.net 27.03.2024
Košarkaši Partizana sutra od 20.30 sati dočekuju Olimpijakos u 32. kolu Evrolige. Na tri kola pre kraja, pobeda je imperativ i jednima i drugima. Crno-beli se nalaze u velikoj borbi za deseto mesto na tabeli, poslednje koje vodi u plej-in, dok… »
Problemi za Partizan: Najverovatnije bez Ledeja protiv Olimpijakosa, poznato i zbog čega! (video)

Problemi za Partizan: Najverovatnije bez Ledeja protiv Olimpijakosa, poznato i zbog čega! (video)

Hot sport 27.03.2024
– On je obavešten da bi u utorak ujutru trebalo da dođe na trening – istakao je Obradović Košarkaši Partizana u četvrtak od 20.30 će ugostiti grčki Olimpijakos na tri kola pred kraj regularnog dela Evrolige. U jednom od najvažnijih utakmica… »
Igrač crveno-belih: Sanjao sam da igram u atmosferi kao što je Partizanova

Igrač crveno-belih: Sanjao sam da igram u atmosferi kao što je Partizanova

Sportski žurnal 27.03.2024
Dodao i da ko ne voli atmosferu u Beogradu, onda ne voli ni košarku. U Beogradu Partizan sutra dočekuje Olimpijakos u Štark areni u jednoj od presudih utakmica za plasman u Top 10 fazu Evrolige. U intervjuu za Mocart sport uzdanica ekipe iz Pireja… »
Gde je Ledej? Obradović: Nisam ga ni ja video

Gde je Ledej? Obradović: Nisam ga ni ja video

B92 27.03.2024
Trener Partizana Željko Obradović je izneo očekivanja pred duel sa Olimpijakosom. Crno-beli dočekuju ekipu iz Pireja u četvrtak od 20 časova i 30 minuta u "Beogradskoj areni", u okviru 32. kola elitnog takmičenja. Obradović je istakao da sada zna… »
Smailagić: Poremetilo nas je odsustvo Ledeja

Smailagić: Poremetilo nas je odsustvo Ledeja

B92 27.03.2024
Košarkaš Partizana Alen Smailagić je izneo očekivanja pred duel sa Olimpijakosom. Crno-beli dočekuju ekipu iz Pireja u "Beogradskoj areni", u četvrtak od 20 časova i 30 minuta, u okviru 32. kola Evrolige. "Svi znamo kakva je to ekipa, da su dobri… »
Evroliga odredila sudije za duel Partizana i Olimpijakosa

Evroliga odredila sudije za duel Partizana i Olimpijakosa

B92 27.03.2024
Evroliga je na zvaničnom sajtu objavila koje sudije će deliti pravdu na utakmici između Partizana i Olimpijakosa. Crno-beli u četvrtak od 20 časova i 30 minuta dočekuju ekipu iz Pireja u "Beogradskoj areni", u okviru 32. kola elitnog takmičenja… »
Poznati arbitri za meč Partizan – Olimpijakos: Evroliga ništa ne želi da prepusti slučaju!

Poznati arbitri za meč Partizan – Olimpijakos: Evroliga ništa ne želi da prepusti slučaju!

Hot sport 27.03.2024
Iskusni trojac Košarkaši Partizana u četvrtak od 20.30 igraju jedan od najvažnijih mečeva ove sezone, kada će ugostiti grčki Olimpijakos na tri kola pred kraj regularnog dela Evrolige. Evroliga je svesna koliko je za oba kluba važan ovaj meč, pa… »
Igrač Olimpijakosa oduševljen grobarima: „Kao mali sam sanjao da igram u atmosferi kao što je Partizanova!“

Igrač Olimpijakosa oduševljen grobarima: „Kao mali sam sanjao da igram u atmosferi kao što je Partizanova!“

Hot sport 27.03.2024
– Ako ne voliš atmosferu u Beogradu, onda ne voliš košarku – istakao je Mekisik Košarkaši Partizana u četvrtak od 20.30 igraju jedan od najvažnijih mečeva ove sezone, kada će ugostiti grčki Olimpijakos na tri kola pred kraj regularnog dela… »

Vesti dana »