Povezane vesti

Ivačković: Slađana Milošević je trpela toliko napada da bi svako na njenom mestu odustao, i zato je njena snaga bila za…

Ivačković: Slađana Milošević je trpela toliko napada da bi svako na njenom mestu odustao, i zato je njena snaga bila za…

Nova 27.03.2024
Retko biva da neko ostane svoj i beskompromisan, a da ga do kraja svi zavole. To se, eto, dogodilo Slađani Milošević, kaže za Nova.rs novinar, kritičar i publicista Ivan Ivačković nakon odlaska pevačice u 69. godini. Slađana Milošević, koja je… »
"Bio sam očajan, a onda je ona došla": Bora Đorđević otkrio uspomenu sa Slađanom Milošević: "Gradonačelnik ženskog…

"Bio sam očajan, a onda je ona došla": Bora Đorđević otkrio uspomenu sa Slađanom Milošević: "Gradonačelnik ženskog…

Blic 27.03.2024
Region je juče pogodila vest o smrti rok dive, a sada se tim povodom oglasio i čuveni frontmen benda "Riblja čorba". Bora Đorđević je dugo godina poznavao Slađanu Milošević, te nije mogao da sakrije tugu zbog njenog odlaska. - Žao mi je što se… »
Ovako je Slađana Milošević rijalitiju rekla “ne”: Samo zbog jednog odbila cifru koju ni sama nije mogla da zamisli

Ovako je Slađana Milošević rijalitiju rekla “ne”: Samo zbog jednog odbila cifru koju ni sama nije mogla da zamisli

Vesti online 27.03.2024
Rok princeza Slađana Milošević preminula je juče, 26. marta, u Zemunskoj bolnici. Od kraja 2021. godine lečila se od Šegrenovog sindroma, autoimune bolesti koja ju je na izvesno vreme bila prikovala za krevet, a prema njenim biografskim podacima… »
"Imali smo puno planova, ali se ništa od toga neće ostvariti..." Tužni oproštaj Dada Topića od svoje princeze

"Imali smo puno planova, ali se ništa od toga neće ostvariti..." Tužni oproštaj Dada Topića od svoje princeze

Telegraf 27.03.2024
Ddao Topić skrhan zbog gubitka prijateljice i rok "princeze" Pevačica Aleksandra Slađana Milošević umrla je juče, 26. marta 2024. godine u Zemunskoj bolnici posle kraće bolesti. Ekipa portala Telegraf.rs stupila je u kontakt sa muzičarem Dadom… »

Vesti dana »