Povezane vesti

"Verovatno me je varao!" Bojana bila u braku sa poznatim glumcem, sad progovorila o razvodu

"Verovatno me je varao!" Bojana bila u braku sa poznatim glumcem, sad progovorila o razvodu

Mondo 27.03.2024
Bojana Lazić progovorila o braku i razvodu od voditelja i glumca Žarka Lazića. Bojana Lazić progovorila o braku i razvodu od voditelja i glumca Žarka Lazića. Bojana Lazić, voditeljka emisije "Premijera - Vikend specijal" na Pinku, iza sebe ima brak… »
"Mislim da me je varao": Voditeljka Pink-a o razvodu sa glumcem: Otkrila detalje odnosa

"Mislim da me je varao": Voditeljka Pink-a o razvodu sa glumcem: Otkrila detalje odnosa

Blic 27.03.2024
Voditeljka Pink televizije Bojana Lazić iz braka sa glumcem Žarkom Lazićem ima sina Matiju, a u emisiji "Amidži šou" nastao je muk kada joj je postavljeno pitanje da li misli da ju je Žarko varao. - Verovatno! Šalim se... Ognjen nas je čak i… »
"Mislim da me je varao" Bojana Lazić o krahu braka sa Žarkom Lazićem: Otkrila da li ga je uhvatila na delu

"Mislim da me je varao" Bojana Lazić o krahu braka sa Žarkom Lazićem: Otkrila da li ga je uhvatila na delu

Kurir 27.03.2024
Bojana Lazić, voditeljka emisije "Premijera - Vikend specijal" na Pinku, iza sebe ima brak s glumcem i voditeljem Žarkom Lazićem, sa kojim ima sina. U odličnom su odnosu, međutim krah njihovog braka bio je, po svemu sudeći, prožet problemima i… »

Vesti dana »