Povezane vesti
Italijani prodali 12,5 odsto akcija najstarije banke na svetu za 650 miliona evra
Telegraf 27.03.2024
Ovo je deo plana za privatizaciju. Italija je prodala 12,5 odsto akcija najstarije aktivne banke na svetu Monte dei paski di Siena (MPS) za 650 miliona evra u sklopu planova za privatizaciju. Ministarstvo ekonomije i finansija Italije je u saopštenju… »
Italija prodala još jedan paket akcija najstarije banke na svetu
Biznis.rs 27.03.2024
Udeo države u Monte dei Paschi di Siena opao na 26,7 odsto. Italija je u utorak prodala 12,5 odsto udela u banci Monte dei Paschi di Siena, i na taj način prikupila 650 miliona evra (704 miliona dolara). To je korak dalje u procesu „reprivatizacije“… »
Vesti dana »

Komemorativne šetnje za žrtve u padu nadstrešnice u Novom Sadu: Kolona stigla do železničke stanice Novi Beograd, Nišlije ispred prostorija SNS (foto, video)
Blic pre 16 minutajoš 58 povezanih

Pad nadstrešnice: 11 meseci od tragedije - šetnje i sveće širom Srbije
BBC News pre 47 minutajoš 29 povezanih

„Da li treba da se plašimo? Ne! Da li ćemo se povući! Nećemo! Oglasila se Sandra Božić: Još je veći poraz što napad dolazi od strane žene
Dnevnik pre 11 minutajoš 26 povezanih

Snažan ciklon donosi obilne padavine, sneg i jake vetrove u Srbiji početkom oktobra 2025
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 106 povezanih

Željko OBRADOVIĆ PRED DUEL SA ‘MANEKENIMA’: „Naporan raspored – Iznenadio me je način na koji smo igrali protiv Dubajia!“
Hot sport pre 16 minutajoš 40 povezanih