Povezane vesti

Preminuo Đurica Stankov koji se duže od 20 godina borio protiv HIV-a

Preminuo Đurica Stankov koji se duže od 20 godina borio protiv HIV-a

Nova 27.03.2024
Nekadašnji glumac filmova za odrasle i aktivista koji se decenijama borio za prava osoba obolelih od HIV infekcije Đurica Stankov, preminuo je u 49. godini života, objavljeno je na Instagram nalogu LGBT organizacije "Da se zna". Stankov je i sam imao… »
Preminuo đurica Stankov: Godinama se borio sa teškom bolesti: "Da dođe Bog i da mi mogućnost da imam nju ili neku drugu…

Preminuo đurica Stankov: Godinama se borio sa teškom bolesti: "Da dođe Bog i da mi mogućnost da imam nju ili neku drugu…

Blic 27.03.2024
Đurica Stankov, aktivista koji se godinama zalagao za prava osoba sa HIV-om, preminuo je danas u 49. godini života. Stankov, koji je 19. godina živeo sa virusom HIV-a, nalazio se na čelu AS centra, udruženja koje okuplja HIV pozitivne ljude u okviru… »
Preminuo đurica Stankov! Decenijama se borio sa HIV infekcijom i protiv stigmatizacije obolelih

Preminuo đurica Stankov! Decenijama se borio sa HIV infekcijom i protiv stigmatizacije obolelih

Kurir 27.03.2024
Đurica Stankov, nekadašnji glumac filmova za odrasle i aktivista koji se decenijama borio za prava osoba obolelih od HIV-a, preminuo je u 49. godini života. Stankov se i sam borio protiv HIV infekcije više od 20 godina. On je jednom prilikom… »

Vesti dana »