Povezane vesti
Elektroprivreda Srbije: Kragujevac među gradovima s najvećom uštedom električne energije u februaru
Glas Šumadije 27.03.2024
Svako drugo domaćinstvo je u februaru potrošilo manje struje nego u istom mesecu u prethodne dve godine, saopštila je danas Elektroprivreda Srbije. Najveće uštede električne energije postignute su u Beogradu, Nišu, Požarevcu, Kragujevcu, Subotici… »
Domaćinstva štedela struju i u februaru
RTK 27.03.2024
Domaćinstva u Srbiji štedela su struju i u februaru. Popust za racionalnu potrošnju električne energije u odnosu na februar u prethodne dve godine ostvarilo je 1,6 miliona domaćinstava, odnosno 49,4 odsto njih smanjilo je potrošnju električne energije za… »
Nišlije na drugom mestu po štednji struje u Srbiji
Niške vesti 27.03.2024
Elektroprivreda Srbije (EPS) objavila je danas da je u februaru ove godine struju u Srbiji štedelo u proseku svako drugo domaćinstvo. Popust za racionalnu potrošnju električne energije u odnosu na februar u prethodne dve godine ostvarilo je 1,6 miliona… »
Sremska Mitrovica ponovo među najvećim štedišama struje
Ozon 27.03.2024
Sremska Mitrovica- U februaru ove godine, domaćinstva u Srbiji su nastavila sa štednjom električne energije, pri čemu je 1,6 miliona domaćinstava ostvarilo popust u odnosu na prethodne dve godine, saopštila je Elektroprivreda Srbije (EPS). Ovo znači da… »
Vesti dana »

Pre podne oblačno, popodne sunčano – temperature u porastu: stižu ponovo letnje vrućine
Glas juga pre 1 satjoš 13 povezanih

Nezavisni sindikat prosvetnih radnika traži da se Ustavni sud hitno izjasni o Posebnom kolektivnom ugovoru
Danas pre 50 minutajoš 3 povezane