Povezane vesti
„Sve sumornija situacija“: Na Zapadu predviđaju Ukrajini gubitak novih teritorija
Pravda 27.03.2024
Ukrajina bi mogla da izgubi još više teritorija i iskusnih vojnika zbog neizvesnosti po pitanju zapadne pomoći, a i zbog toga što Rusija ima prednost u artiljeriji, piše list „Biznis insajder“, pozivajući se na stručnjake. „Pošto Ukrajina nastavlja da… »
Zapad nije smeo da saopšti sve do SAD: Ukrajina gubi još više teritorija i jedinu iskusnu vojsku
Pravda 27.03.2024
Ukrajina bi mogla da izgubi još više teritorije i iskusnih vojnika zbog neizvesnosti po pitanju zapadne pomoći, a i zbog toga što Rusija ima prednost u artiljeriji, zapadne pomoći, piše list "Biznis insajder", pozivajući se na stručnjake. - Pošto… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO: U Novom Sadu blokirano više raskrsnica zbog pritvora Bogdanu Jovičiću: Peticija za njegovo puštenje iz pritvora
Nova pre 19 minutajoš 53 povezane

Ruske avione presreo NATO, Estonija osudila 'drski' upad u vazdušni prostor
BBC News pre 1 satjoš 46 povezanih

Tramp najavio sastanak sa kineskim predsednikom u Južnoj Koreji
Nedeljnik pre 14 minutajoš 28 povezanih

BIA zbog vojne parade pozvala desetak studenata na „prijateljski i neobavezan razgovor“
Vreme pre 8 satijoš 8 povezanih

Vojna parada - poruka da se ulagalo u oružane snage: Šta će biti prikazano i koje naoružanje analitičari posebno ističu?
Euronews pre 54 minutajoš 35 povezanih