Povezane vesti

Đilas: SSP je za odlazak na kolegijum kod Brnabić, ali konačna odluka će biti zajednička

Đilas: SSP je za odlazak na kolegijum kod Brnabić, ali konačna odluka će biti zajednička

Insajder 27.03.2024
Lider Stranke slobode i pravde Dragam Đilas rekao je 27. marta da će poslanici liste "Srbija protiv nasilja" zauzeti zajednički stav o prvom kolegijumu Narodne skupštine, koji je sazvan za 1. april. 'Mi ćemo kao koalicija zauzeti zajednički stav i… »
Đilas (SSP): Koalicija Srbija protiv nasilja će zauzeti zajednički stav o kolegijumu Skupštine

Đilas (SSP): Koalicija Srbija protiv nasilja će zauzeti zajednički stav o kolegijumu Skupštine

Beta 27.03.2024
Lider Stranke slobode i pravde Dragam Đilas je rekao večeras da će poslanici liste "Srbija protiv nasilja" zauzeti zajednički stav o prvom kolegijum Narodne skupštine, koji je sazvan za 1. april. "Mi ćemo kao koalicija zauzeti zajednicki stav i ako… »
Đilas (SSP): Koalicija „Srbija protiv nasilja“ će zauzeti zajednički stav o kolegijumu Skupštine

Đilas (SSP): Koalicija „Srbija protiv nasilja“ će zauzeti zajednički stav o kolegijumu Skupštine

Nova 27.03.2024
Lider Stranke slobode i pravde Dragam Đilas je rekao večeras da će poslanici liste "Srbija protiv nasilja" zauzeti zajednički stav o prvom kolegijum Narodne skupštine, koji je sazvan za 1. april. „Mi ćemo kao koalicija zauzeti zajednički stav i… »
Đilas: Koalicije Srbija protiv nasilja će zauzeti zajedniki stav o kolegijumu Skupštine

Đilas: Koalicije Srbija protiv nasilja će zauzeti zajedniki stav o kolegijumu Skupštine

Novi magazin 27.03.2024
Lider Stranke slobode i pravde Dragam Đilas je rekao večeras da će poslanici liste "Srbija protiv nasilja" zazeti zajednički stav o prvom kolegijum Narodne skupštine, koji je sazvan za 1. april. "Mi ćemo kao koalicija zauzeti zajednicki stav i ako… »
Ekološki ustanak, SSP i DS o prvom kolegijumu Skupštine koji je sazvala Brnabić

Ekološki ustanak, SSP i DS o prvom kolegijumu Skupštine koji je sazvala Brnabić

Beta 27.03.2024
Poslanici stranaka sa liste "Srbija protiv nasilja" zajedno će doneti odluku o prvom sastanku kolegijuma Skupštine Srbije, koji je za ponedeljak, 1. april, sazvala predsednice parlamenta Ana Brnabić. Lider Ekološkog ustanka Aleksandar Jovanović Ćuta… »
Ekološki ustanak, SSP i DS o prvom kolegijumu Skupštine koji je sazvala Brnabić

Ekološki ustanak, SSP i DS o prvom kolegijumu Skupštine koji je sazvala Brnabić

Novi magazin 27.03.2024
Poslanici stranaka sa liste "Srbija protiv nasilja" zajedno će doneti odluku o prvom sastanku kolegijuma Skupštine Srbije, koji je za ponedeljak, 1. april, sazvala predsednica parlamenta Ana Brnabić. Lider Ekološkog ustanka Aleksandar Jovanović Ćuta… »

Vesti dana »