Povezane vesti
Vesić: Od 1. januara naredne godine traktori neće moći da saobraćaju putevima bez zaštitnih ramova
Telegraf 27.03.2024
Kruševački poljoprivrednici danas su dobili nove ramove za traktore. U Kruševcu su danas dodeljeni subvencionisani ramovi za traktore, a tom prilikom ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić poručio je da će se sa time nastaviti i… »
Traktoristi u Kruševcu dobili ramove za zaštitu pri prevrtanju - uslov za buduću registraciju
Novi magazin 27.03.2024
Vlasnicima traktora danas su u Kruševcu podeljeni besplatni zaštitni ramovi koji štite vozače pri prevrtanju traktora - saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije. U saopštenju piše i da je ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture… »
Nastavljena dodela subvencionisanih zaštitnih ramova za traktore
Euronews 27.03.2024
Subvencionisani ramovi za traktore dodeljeni su poljoprivrednicima danas u Kruševcu, a tom prilikom ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić poručio je da će se sa time nastaviti i ubuduće jer se na taj način čuvaju životi onih… »
Vesti dana »
Serija razornih zemljotresa u Indoneziji: Najjači bio 7,7 stepeni po Rihteru
Blic pre 5 satijoš 7 povezanih
Milivojević u Valjevu: Studentski protesti nisu nasilni, nasilje izaziva Vučićev režim (VIDEO)
Danas pre 11 satijoš 1 povezana
Iran reagovao na Trampovu ideju o pripajanju Ormuskog moreuza Sjedinjenim Državama
Telegraf pre 6 satijoš 3 povezane





