Povezane vesti

Hari Poter: Da li je Mirijam Margolis u pravu da je „krajnje vreme da odrasli obožavaoci odrastu“

Hari Poter: Da li je Mirijam Margolis u pravu da je „krajnje vreme da odrasli obožavaoci odrastu“

Radio 021 27.03.2024
Ljubitelji čarobnjačkog sveta osudili su Miriam Margolies, koja je rekla da je franšiza za decu. Alamy Rupert Grint, Ema Votson i Danijel Redklif u filmovima o Hariju Poteru Posetila sam Peron 9 ¾ na stanici Kings Kros kao dete. Opsednuta Harijem… »
Hari Poter: Da li je Mirijam Margolis u pravu da je „krajnje vreme da odrasli obožavaoci odrastu“

Hari Poter: Da li je Mirijam Margolis u pravu da je „krajnje vreme da odrasli obožavaoci odrastu“

Južne vesti 27.03.2024
Alamy Rupert Grint, Ema Votson i Danijel Redklif u filmovima o Hariju Poteru Posetila sam Peron 9 ¾ na stanici Kings Kros kao dete. Opsednuta Harijem Poterom, bila sam ubeđena da bih se, kad bih protrčala kroz zid, našla ruku pod ruku sa Ronom i… »
Hari Poter: Da li je Mirijam Margolis u pravu da je „krajnje vreme da odrasli obožavaoci odrastu“

Hari Poter: Da li je Mirijam Margolis u pravu da je „krajnje vreme da odrasli obožavaoci odrastu“

BBC News 27.03.2024
Ljubitelji čarobnjačkog sveta osudili su Miriam Margolies, koja je rekla da je franšiza za decu. Posetila sam Peron 9 ¾ na stanici Kings Kros kao dete. Opsednuta Harijem Poterom, bila sam ubeđena da bih se, kad bih protrčala kroz zid, našla ruku… »

Vesti dana »