Povezane vesti

Mesi: Završiću karijeru kada budem osetio da ne mogu da igram na visokom nivou

Mesi: Završiću karijeru kada budem osetio da ne mogu da igram na visokom nivou

Politika 27.03.2024
Fudbaler Intera iz Majamija Lionel Mesi rekao je da će završiti karijeru kada bude osetio da više ne može da igra na visokom nivou. Jedan od najboljih fudbalera svih vremena nije nagovestio da će taj trenutak uskoro doći, ali je rekao da će moći… »
Mesi govorio o penziji: ‘Vrlo sam samokritičan!’

Mesi govorio o penziji: ‘Vrlo sam samokritičan!’

Hot sport 27.03.2024
Biće to tužan dan za svet fudbala. Vreme prolazi i sve više nam se bliži dan kada će Lionel Mesi okačiti kopačke o klin. Svestan je toga i sam argentinski reprezentativac, pa je otvoreno govorio na tu temu: ‘Znam da ću onog trenutka kada osetim… »
Vrlo sam samokritičan Mesi: Završiću karijeru kad prestanem da uživam na terenu

Vrlo sam samokritičan Mesi: Završiću karijeru kad prestanem da uživam na terenu

Dnevnik 27.03.2024
MAJAMI: „Kada osetim da više ne uživam na terenu ili da ne mogu da pomognem saigračima završiću karijeru, rekao je zvanično najbolji fudbaler sveta Argentinac Lionel Mesi. "Vrlo sam samokritičan. Znam kada sam dobar, kada sam loš, kada igram… »
Mesi opet malo o Barsi i pravom trenutku kada će reći "kraj"!

Mesi opet malo o Barsi i pravom trenutku kada će reći "kraj"!

Sportske.net 27.03.2024
Fudbaler Intera iz Majamija Lionel Mesi rekao je da će završiti karijeru kada bude osetio da više ne može da igra na visokom nivou. Jedan od najboljih fudbalera svih vremena nije nagovestio da će taj trenutak uskoro doći, ali je rekao da će moći… »
Mesi otkrio kada će završiti karijeru

Mesi otkrio kada će završiti karijeru

B92 27.03.2024
Fudbaler Intera iz Majamija Lionel Mesi rekao je da će završiti karijeru kada bude osetio da više ne može da igra na visokom nivou. Jedan od najboljih fudbalera svih vremena nije nagovestio da će taj trenutak uskoro doći, ali je rekao da će moći… »
Mesi obelodanio „datum” odlaska u penziju

Mesi obelodanio „datum” odlaska u penziju

Sportski žurnal 27.03.2024
Slavni Argentinac, kad bude osetio nespremnost i smetnju saigračima, odustaće od aktivnog igranja. Lionel Mesi, osim osvrta na igranje u Barseloni i nevoljnog prelaska u Pari sen Žermen, poverio se u opširnom intervjuu novinaru „Big tajma” kad će… »

Vesti dana »