Povezane vesti

Bivši saigrač ne štedi Alvesa i Robinja: "Da su to uradili mojoj ćerki, ne bih bio ovde"

Bivši saigrač ne štedi Alvesa i Robinja: "Da su to uradili mojoj ćerki, ne bih bio ovde"

B92 28.03.2024
Slučajevi bivših brazilskih reprezentativaca, osuđenih silovatelja, Danija Alvesa i Robinja postali su glavna tema u toj južnoameričkoj državi. Iako njihovi bivši saigrači većinom ne žele ništa da komentarišu javno, nekolicina je ipak… »
"Da se mojoj ćerki ovo desilo, ne bih davao ovaj intervju": Čuveni fudbaler žestoko prozvao Robinja i Alveša

"Da se mojoj ćerki ovo desilo, ne bih davao ovaj intervju": Čuveni fudbaler žestoko prozvao Robinja i Alveša

Telegraf 28.03.2024
Brazilski fudbaleri su osuđeni za silovanje... Posle slučajeva silovanja fudbalera Brazila, Robinja i Danija Alveša, oglasio se i Felipe Melo, koji je delio svlačionicu sa obojicom igrača. Naime, Robinjo, koji je nastupao za Santos, Real, Mančester… »
"Imam ćerku, da se to desilo njoj, ja sada ne bih davao intervju" Čuveni brazilski fudbaler žestoko udario po Alvešu i…

"Imam ćerku, da se to desilo njoj, ja sada ne bih davao intervju" Čuveni brazilski fudbaler žestoko udario po Alvešu i…

Kurir 28.03.2024
Dvojica slavnih brazilskih fudbalera osuđeni su zbog silovanja. U pitanju su 40-godišnjaci Robinjo i Dani Alveš, a sada se povodom toga oglasio njihov nekadašnji saigrač iz reprezentacije Felipe Melo. Beskompromisni centralni vezista koji i dalje… »
"Imam ćerku, da se to njoj desilo ne bih sedeo ovde!" Brazilac igrao sa Robinjom i Alvešom, sad rekao šta misli o njima

"Imam ćerku, da se to njoj desilo ne bih sedeo ovde!" Brazilac igrao sa Robinjom i Alvešom, sad rekao šta misli o njima

Mondo 28.03.2024
Felipe Melo je bez dlake na jeziku govorio o slučaju svoja dva bivša saigrača. Felipe Melo je bez dlake na jeziku govorio o slučaju svoja dva bivša saigrača. Dvojica slavnih brazilskih fudbalera osuđeni su zbog silovanja. U pitanju su… »

Vesti dana »