Povezane vesti

Kompaniji “Dunav osiguranje” nagrada “Moj izbor” za 2024.

Kompaniji “Dunav osiguranje” nagrada “Moj izbor” za 2024.

Vesti online 28.03.2024
Prema glasovima potrošača Srbije, u konkurenciji 1.000 domaćih proizvoda i brendova, Kompaniji “Dunav osiguranje” dodeljeno je priznanje “Moj izbor” u kategoriji “Osiguravajuća društva”. Priznanje “Moj izbor”, koje se dodeljuje… »
Potrošači Srbije izabrali kvalitet, sigurnost i ažurnost - Kompaniji „Dunav osiguranje“ nagrada „Moj izbor“ za 2024.

Potrošači Srbije izabrali kvalitet, sigurnost i ažurnost - Kompaniji „Dunav osiguranje“ nagrada „Moj izbor“ za 2024.

Blic 28.03.2024
Prema glasovima potrošača Srbije, u konkurenciji 1.000 domaćih proizvoda i brendova, Kompaniji „Dunav osiguranje“ dodeljeno je priznanje „Moj izbor“ u kategoriji „Osiguravajuća društva“. Priznanje „Moj izbor“, koje se dodeljuje… »
HEINEKEN Srbija dobitnik priznanja „Dobročinitelj“ za društvenu odgovornost

HEINEKEN Srbija dobitnik priznanja „Dobročinitelj“ za društvenu odgovornost

Nedeljnik 28.03.2024
Kompanija HEINEKEN Srbija dobitnik je priznanja „Dobročinitelj 2024“ za društvenu odgovornost i izuzetan doprinos zajednici u prethodne tri godine kroz raznovrsne inicijative u oblasti kulture, umetnosti i održivog razvoja. Nagrada je uručena na… »
HEINEKEN Srbija dobitnik priznanja „Dobročinitelj“ za društvenu odgovornost

HEINEKEN Srbija dobitnik priznanja „Dobročinitelj“ za društvenu odgovornost

Mondo 28.03.2024
Kompanija HEINEKEN Srbija dobitnik je priznanja „Dobročinitelj 2024“ za društvenu odgovornost i izuzetan doprinos zajednici u prethodne tri godine kroz raznovrsne inicijative u oblasti kulture, umetnosti i održivog razvoja. Kompanija HEINEKEN… »
Kompanija dm drogerie markt dobitnik prestižne nagrade „Dobročinitelj“ za društvenu odgovornost

Kompanija dm drogerie markt dobitnik prestižne nagrade „Dobročinitelj“ za društvenu odgovornost

Nedeljnik 28.03.2024
Zahvaljujući jedinstvenoj inicijativi Giving Friday, kao i brojnim društveno odgovornim aktivnostima sprovedenim u prethodnoj godini, kompanija dm drogerie markt osvojila je prestižno priznanje „Dobročinitelj”. Ova nagrada dodeljena je u okviru… »
Dijamant dobitnik priznanja "Moj izbor: Četrnaest godina zaredom najbolji domaći proizvod i brend

Dijamant dobitnik priznanja "Moj izbor: Četrnaest godina zaredom najbolji domaći proizvod i brend

Euronews 28.03.2024
Udruženje "Moja Srbija" uz podršku Centra potrošača Srbije i Grada Beograda, od 2010. godine organizuje dodelu priznanja "Moj izbor" za najomiljenije domaće proizvode i brendove, sa ciljem promocije i podsticanja razvoja domaće proizvodnje. Više od… »
Nova nagrada za program „Zajednici zajedno“ NIS dobitnik priznanja „Dobročinitelj“ za 15 godina doprinosa zajednici

Nova nagrada za program „Zajednici zajedno“ NIS dobitnik priznanja „Dobročinitelj“ za 15 godina doprinosa zajednici

Dnevnik 28.03.2024
Kompanija NIS dobitnik je prestižnog priznanja „Dobročinitelj“ za kontinuirani doprinos zajednici putem programa „Zajednici zajedno“, jednog od najznačajnijih društveno odgovornih programa u Republici Srbiji, koji NIS realizuje već 15 godina… »
NOVA NAGRADA ZA PROGRAM "ZAJEDNICI ZAJEDNO": NIS dobitnik priznanja "Dobročinitelj"

NOVA NAGRADA ZA PROGRAM "ZAJEDNICI ZAJEDNO": NIS dobitnik priznanja "Dobročinitelj"

Telegraf 28.03.2024
Kompanija NIS dobitnik je prestižnog priznanja "Dobročinitelj" za kontinuirani doprinos zajednici putem programa "Zajednici zajedno", jednog od najznačajnijih društveno odgovornih programa u Republici Srbiji, koji NIS realizuje već 15 godina. Ovo… »

Vesti dana »