Povezane vesti

Vučević: Jačamo odbrambene kapacitete da bismo sačuvali suverenitet

Vučević: Jačamo odbrambene kapacitete da bismo sačuvali suverenitet

Politika 28.03.2024
Srbija želi da kupuje vojnu opremu koja se ne proizvodi u našoj zemlji, ali nisu sva tržišta jednako otvorena za to. Ministar odbrane Miloš Vučević izjavio je danas da je Srbija vojno neutralna zemlja, ali da imajući u vidu geopolitičku situaciju… »
Vučević: Jačamo odbrambene kapacitete da bismo čuvali suverenitet

Vučević: Jačamo odbrambene kapacitete da bismo čuvali suverenitet

RTV 28.03.2024
BEOGRAD - Ministar odbrane Miloš Vučević izjavio je danas da je Srbija vojno neutralna zemlja, ali da, imajući u vidu geopolitičku situaciju, država mora biti dodatno angažovana na jačanju odbrambenih kapaciteta kako bi se čuvao suverenitet… »
Vučević jasan: Ponosan sam što vodimo slobodarsku politiku, Srbija se izdigla kao feniks i počela da jača

Vučević jasan: Ponosan sam što vodimo slobodarsku politiku, Srbija se izdigla kao feniks i počela da jača

Kurir 28.03.2024
Ne možete vi u političkom haosu da dovodite fabrike, investitore, da gradite bolnice, škole i sportske prostore, kupujete naoružanje. Prvi uslov je politička stabilnost, rekao je ministar odbrane Miloš Vučević za Hepi televiziju. Srbija je vojno… »
Vučević: Jačamo odbrambene kapacitete da bi čuvali suverenitet

Vučević: Jačamo odbrambene kapacitete da bi čuvali suverenitet

Telegraf 28.03.2024
Komentarišući negativne reakcije sa Zapada povodom toga što je Srbija nabavila protivvazdušni sistem koji ruši dronove. Ministar odbrane Miloš Vučević izjavio je danas da je Srbija vojno neutralna zemlja, ali da imajući u vidu geopolitičku… »
Vučević jasan: Ponosan sam što vodimo slobodarsku politiku, Srbija se izdigla kao feniks i počela da jača

Vučević jasan: Ponosan sam što vodimo slobodarsku politiku, Srbija se izdigla kao feniks i počela da jača

Dnevnik 28.03.2024
Ne možete vi u političkom haosu da dovodite fabrike, investitore, da gradite bolnice, škole i sportske prostore, kupujete naoružanje. Prvi uslov je politička stabilnost, rekao je ministar odbrane Miloš Vučević za Hepi televiziju. Srbija je vojno… »

Vesti dana »