Povezane vesti

Od akcije do glumačke interpretacije: Jan Fabr u Beogradu predstavio knjigu

Od akcije do glumačke interpretacije: Jan Fabr u Beogradu predstavio knjigu

N1 Info 28.03.2024
Čuveni belgijski multidisciplinarni umetnik, Jan Fabr, vratio se u Beograd, na svetski dan pozorišta, kako bi promovisao svoju knjigu „Od akcije do glumačke interpretacije - Smernice Jana Fabra za izvođača XXI veka”, čiji je autor, pored Lika… »
Čuveni belgijski umetnik vratio se u Beograd Jan Fabr: Moja nova knjiga namenjena glumcima, plesačima, koreografima i…

Čuveni belgijski umetnik vratio se u Beograd Jan Fabr: Moja nova knjiga namenjena glumcima, plesačima, koreografima i…

Kurir 28.03.2024
Na Svetski dan pozorišta, u Institutu za umetničku igru, čuveni belgijski multidisciplinarni umetnik, Jan Fabr, vratio se u Beograd, kako bi promovisao svoju knjigu "Od akcije do glumačke interpretacije - Smernice Jana Fabra za izvođača XXI veka"… »
„Od akcije do glumačke interpretacije“: Čuveni Jan Fabr promovisao knjigu u Beogradu

„Od akcije do glumačke interpretacije“: Čuveni Jan Fabr promovisao knjigu u Beogradu

Nova 28.03.2024
Na Svetski dan pozorišta, u Institutu za umetničku igru, čuveni belgijski multidisciplinarni umetnik, Jan Fabr, vratio se u Beograd kako bi promovisao svoju knjigu "Od akcije do glumačke interpretacije - Smernice Jana Fabra za izvođača XXI veka"… »
Jan Fabr promovisao svoju knjigu i primio nagradu u Beogradu, performans Slobodana Beštića

Jan Fabr promovisao svoju knjigu i primio nagradu u Beogradu, performans Slobodana Beštića

Telegraf 28.03.2024
"Osećam uvek veliku ljubav, a pre svega strast kada sam ovde kod vas u Beogradu, u Srbiji. Koliko sam mogao da vidim i upoznam, Srbija nije mnogo različita od Belgije, čak smatram da je više strastvena. Veoma volim vašu zemlju", utisci su Jana Fabra… »

Vesti dana »