Povezane vesti

Počela hapšenja u Rusiji

Počela hapšenja u Rusiji

B92 28.03.2024
Petoro novinara koji rade za nezavisne medije uhapšeno je sinoć i danas u Rusiji, javila je nevladina organizacija OVD-Info, specijalizovana za praćenje represije u toj zemlji. Tokom noći policija je privela Ekaterinu Anikijevič iz medija SOTA vižon… »
Niz hapšenja novinara nezavisnih medija u Rusiji

Niz hapšenja novinara nezavisnih medija u Rusiji

N1 Info 28.03.2024
Pet novinara koji rade za nezavisne medije uhapšeno je sinoć i danas u Rusiji, javila je nevladina organizacija OVD-Info, specijalizovana za praćenje represije u toj zemlji. Tokom noći policija je privela Ekaterinu Anikijevič iz medija SOTA vižon i… »
„Šutirali su me, stavljali mi nogu na glavu, uvrtali prste“: U Rusiji hapse novinare, na udaru nezavisni mediji

„Šutirali su me, stavljali mi nogu na glavu, uvrtali prste“: U Rusiji hapse novinare, na udaru nezavisni mediji

Danas 28.03.2024
Pet novinara koji rade za nezavisne medije uhapšeno je sinoć i danas u Rusiji, javila je nevladina organizacija OVD-Info, specijalizovana za praćenje represije u toj zemlji. Tokom noći policija je privela Ekaterinu Anikijevič iz medija SOTA vižon i… »
Niz hapšenja novinara nezavisnih medija u Rusiji

Niz hapšenja novinara nezavisnih medija u Rusiji

NIN 28.03.2024
Pet novinara koji rade za nezavisne medije uhapšeno je sinoć i danas u Rusiji, javila je nevladina organizacija OVD-Info, specijalizovana za praćenje represije u toj zemlji. Tokom noći policija je privela Ekaterinu Anikijevič iz medija SOTA vižon i… »

Vesti dana »