Povezane vesti
UN: Ako se dokaže da Izrael koristi glad kao oružje u Gazi, to je ratni zločin
Blic 28.03.2024
Visoki komesar Ujedinjenih nacija (UN) za ljudska prava Volker Tirk izjavio je danas da ima uverljivih naznaka da Izrael koristi izgladnjivanje kao oružje u ratu u Gazi i ako se dokaže namera, to bi predstavljalo ratni zločin. Tirk je istakao u intervjuu… »
Volker Tirk (UN) upozorava da ima uverljivih naznaka da Izrael koristi glad kao oružje u Gazi
Insajder 28.03.2024
Visoki komesar Ujedinjenih nacija (UN) za ljudska prava Volker Tirk izjavio je u četvrtak 28. marta, da ima uverljivih naznaka da Izrael koristi izgladnjivanje kao oružje u ratu u Gazi i ako se dokaže namera, to bi predstavljalo ratni zločin. Tirk je… »
Tirk: Ako se dokaže da Izrael koristi glad kao oružje u Gazi to je ratni zločin
RTV 28.03.2024
ŽENEVA - Visoki komesar Ujedinjenih nacija (UN) za ljudska prava Volker Tirk izjavio je danas da ima uverljivih naznaka da Izrael koristi izgladnjivanje kao oružje u ratu u Gazi i ako se dokaže namera, to bi predstavljalo ratni zločin. Tirk je istakao u… »
Vesti dana »

Vitkof i egipatski ministar Abdelati razgovarali o situaciji u Pojasu Gaze
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Narodna banka Srbije: Zvanični srednji kurs danas je 117,1734 dinara za evro
Kurir pre 2 minutajoš 1 povezana

Potpuna kontrola ulaska i izlaska putnika! Eu: Od oktobra automatska kontrola granica za državljane trećih zemalja
Blic pre 7 minutajoš 1 povezana