Povezane vesti

Zakazala svadbu usred uskršnjeg posta i gosti traže posni meni! Napadaju ljude što traže posni meni, pa kažu: "Ovo je…

Zakazala svadbu usred uskršnjeg posta i gosti traže posni meni! Napadaju ljude što traže posni meni, pa kažu: "Ovo je…

Kurir 28.03.2024
Uskršnji post kojeg se pridržavaju pravoslavni vernici traje od 18. marta do 4. maja. Sa druge strane u toku ovog posta neku su zakazali proslave i venčanja, a gde je slavlje tu je i mrsna hrana. Tviter korisnica koja se potipsuje kao "Zovu me Mila"… »
"Recite vi meni je l' to izvodljivo": Dve nedelje pre svadbe nastao haos! Svatovi potvrdili dolazak, ali pod jednim uslovom!

"Recite vi meni je l' to izvodljivo": Dve nedelje pre svadbe nastao haos! Svatovi potvrdili dolazak, ali pod jednim uslovom!

Kurir 28.03.2024
Veliki vaskšnji post počeo je 18. marta i traje do Vaskrsa koji ove godine pada 5. maja. S obzirom na to da sezona svadbi počinje već od aprila neki mladenci su već za naredni mesec zakazali veselje, ali neki od njih nisu imali u vidu da neki gosti… »
Recite vi meni, je l' to izvodljivo na svadbi kod nas? Drugarica zakazala za 5. april, a gosti sad imaju zahtev!

Recite vi meni, je l' to izvodljivo na svadbi kod nas? Drugarica zakazala za 5. april, a gosti sad imaju zahtev!

Mondo 28.03.2024
Srpkinja otkrila da njena drugarica mora da menja organizaciju zbog zahteva koji gosti imaju u poslednji čas! Srpkinja otkrila da njena drugarica mora da menja organizaciju zbog zahteva koji gosti imaju u poslednji čas! Počela je sezona svadbi, a sa… »

Vesti dana »