Povezane vesti

Kraljevska porodica: „Tužan sam što ne prisustvujem proslavljanju Velikog četvrtka", kaže kralj Čarls Treći

Kraljevska porodica: „Tužan sam što ne prisustvujem proslavljanju Velikog četvrtka", kaže kralj Čarls Treći

BBC News 28.03.2024
Od kada mu je dijagnostifikovan rak, britanski monarh izbegava velike javne skupove. U video poruci, snimljenoj pre nekoliko nedelja, kralj Čarls Treći govorio je o „velikoj tuzi" što neće prisustvovati tradicionalnoj verskoj službi koja se svake… »
Kraljevska porodica: „Tužan sam što ne prisustvujem proslavljanju Velikog četvrtka", kaže kralj Čarls Treći

Kraljevska porodica: „Tužan sam što ne prisustvujem proslavljanju Velikog četvrtka", kaže kralj Čarls Treći

Radio 021 28.03.2024
Od kada mu je dijagnostifikovan rak, britanski monarh izbegava velike javne skupove. BBC Sport Kralj Čarls Treći snimio je poruku povodom Velikog četvrtka U video poruci, snimljenoj pre nekoliko nedelja, kralj Čarls Treći govorio je o „velikoj… »
Kraljevska porodica: „Tužan sam što ne prisustvujem proslavljanju Velikog četvrtka“, kaže kralj Čarls Treći

Kraljevska porodica: „Tužan sam što ne prisustvujem proslavljanju Velikog četvrtka“, kaže kralj Čarls Treći

Danas 28.03.2024
U video poruci, snimljenoj pre nekoliko nedelja, kralj Čarls Treći govorio je o „velikoj tuzi“ što neće prisustvovati tradicionalnoj verskoj službi koja se svake godine održava na Veliki četvrtak. Poruka će se pustiti tokom službe u Vorkester… »
Ponovo se oglasio kralj Čarls nakon što je Kejt i njemu dijagnostikovan rak: Evo šta je imao da poruči britanskoj naciji…

Ponovo se oglasio kralj Čarls nakon što je Kejt i njemu dijagnostikovan rak: Evo šta je imao da poruči britanskoj naciji…

Kurir 28.03.2024
Kralj Čarls snimio je audio poruku koja će biti puštena danas na godišnjoj Maundy službi koja se organizuje svake godine, u četvrtak pred Uskrs u Velikoj Britaniji. Objavljen je i njegov novi portret, a kraljica Kamila će ga ove godine prvi put… »

Vesti dana »