Povezane vesti

Đoković: Ivanišević prijatelj za života, nemam ideju ko će ga zameniti

Đoković: Ivanišević prijatelj za života, nemam ideju ko će ga zameniti

Politika 28.03.2024
Goran je pre svega moj i prijatelj moje porodice za života. Posle šest godina pisanja istorije došlo je do zasićenja, odlučili smo da završimo saradnju, ali još nemam ideju ko će ga zameniti, rekao je najbolji teniser sveta Novak Đoković, dan… »
Novak Đoković na projekciji filma „Legenda” o čuvenom teniskom treneru Nikoli Piliću

Novak Đoković na projekciji filma „Legenda” o čuvenom teniskom treneru Nikoli Piliću

Politika 28.03.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković prisustvuje večeras u beogradskom Domu omladine projekciji filma „Legenda” o čuvenom teniskom treneru Nikoli Piliću. Film se prikazuje u okviru „Martovskog festivala” dokumentarnog i kratkometražnog… »
Novak: Nemam ideju ko će mi biti trener (i da li će uopšte)

Novak: Nemam ideju ko će mi biti trener (i da li će uopšte)

Sport klub 28.03.2024
Na promociji filma o Nikoli Piliću Novak Đoković je govorio i o aktuelnoj temi, a to je prekid saradnje sa Goranom Ivaniševićem. – Goran je pre svega prijatelj za života, moj i moje porodice. Izuzetno mi je drag, kraj profesionalne saradnje ne… »
Ovo niko nije očekivao! Evo šta Novak Đoković kaže o sledećem treneru (video)

Ovo niko nije očekivao! Evo šta Novak Đoković kaže o sledećem treneru (video)

Večernje novosti 28.03.2024
NOVAK Đoković je došao u Beograd kako bi i uhvatio zalet za novi segment teniske sezone, onaj koji se igra na šljaci, ali i kako bi prisustvovao jednom posebnom filmu. Tom prilikom je rešio i da se obrati znatiželjnim novinarima koji su ga… »
Pa zašto Nole? Đoković sve šokirao pričom o novom treneru! (foto)

Pa zašto Nole? Đoković sve šokirao pričom o novom treneru! (foto)

Hot sport 28.03.2024
Teško da je neko ovo mogao da predvidi Najveći teniser sveta, Novak Đoković, večeras je izazvao šok i iznenađenje među svojim obožavaocima izjavom tokom prisustva projekciji filma „Legenda“ o čuvenom teniskom treneru Nikoli Piliću u… »
Đoković o novom treneru: Ne znam da li će nekoga i biti VIDEO

Đoković o novom treneru: Ne znam da li će nekoga i biti VIDEO

B92 28.03.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije imao nove informacije o novom treneru posle projekcije filma "Nikola Pilić - Legenda" u Domu omladine. Đoković je u sredu objavio da je završio šestogodišnju saradnju sa Goranom Ivaniševićem sa kojim je… »
Đoković: Ivanišević prijatelj za života, nemam ideju ko će ga zameniti

Đoković: Ivanišević prijatelj za života, nemam ideju ko će ga zameniti

Sportski žurnal 28.03.2024
Novak je večeras u beogradskom Domu omladine prisustvovao premijeri filma o Nikoli Piliću "Legenda", u čijoj je trenerskoj Akademiji u Minhenu proveo važan deo karijere. - Goran je pre svega moj i prijatelj moje porodice za života. Posle šest godina… »
Pilić: Đoković i Ivanišević su se verovatno „zasitili”

Pilić: Đoković i Ivanišević su se verovatno „zasitili”

Politika 28.03.2024
Slavni trener Nikola Pilić izjavio je danas da veruje da su se najbolji teniser sveta Novak Đoković i hrvatski stručnjak Goran Ivanišević verovatno „zasitili” i da su zbog toga odlučili da okončaju saradnju. Pilić je danas govorio u Domu… »
Đoković na projekciji filma "Nikola Pilić - Legenda" FOTO/VIDEO

Đoković na projekciji filma "Nikola Pilić - Legenda" FOTO/VIDEO

B92 28.03.2024
Srpski teniser Novak Đoković prisustvuje projekciji dokumentarnog filma o Nikoli Piliću u Domu omladine, a u sklopu "Martovskog festivala". Đoković u društvu svog nekadašnjeg trenera gleda film "Nikola Pilić - Legenda" u režiji Žarka Mirkovića… »
Pilić: "Novak i Goran su se zasitili jedan drugog"

Pilić: "Novak i Goran su se zasitili jedan drugog"

Sportske.net 28.03.2024
Jedan od najzaslužnijih u stvaranju najboljeg tenisera svih vremena Novaka Đokovića, Nikola Pilić, prokomentarisao je raskid saradnje svetskog broja jedan sa Goranom Ivaniševićem. "Radili su par godina i osvojili 11 velikih turnira. Novak je 2023… »
Kakva euforija: Novak Đoković stigao na projekciju filma u Beogradu, a tamo... (foto/video()

Kakva euforija: Novak Đoković stigao na projekciju filma u Beogradu, a tamo... (foto/video()

Večernje novosti 28.03.2024
NOVAK Đoković je došao u Beograd kako bi i uhvatio zalet za novi segment teniske sezone, onaj koji se igra na šljaci, ali i kako bi prisustvovao jednom posebnom filmu. FOTO: N. Pijevančić Nole je u sredu uveče stigao u Dom omladine kako bi gledao… »
Pilić dao svoje viđenje: Evo šta kaže o razlazu Đokovića i Ivaniševića

Pilić dao svoje viđenje: Evo šta kaže o razlazu Đokovića i Ivaniševića

Večernje novosti 28.03.2024
Slavni trener Nikola Pilić izjavio je danas da veruje da su se najbolji teniser sveta Novak Đoković i hrvatski stručnjak Goran Ivanišević verovatno "zasitili" i da su zbog toga odlučili da okončaju saradnju. Foto: N. Paraušić Pilić je danas… »
Pilić: Đoković i Ivanišević su se verovatno "zasitili"

Pilić: Đoković i Ivanišević su se verovatno "zasitili"

B92 28.03.2024
Slavni trener Nikola Pilić izjavio je da veruje da su se Novak Đoković i hrvatski stručnjak Goran Ivanišević verovatno "zasitili" i da su zbog toga odlučili da okončaju saradnju. Pilić je govorio u Domu omladine uoči promocije dokumentarnog… »
Pilić: Đoković i Ivanišević su se verovatno "zasitili"

Pilić: Đoković i Ivanišević su se verovatno "zasitili"

Sportski žurnal 28.03.2024
Teniski stručnjak je danas govorio u Domu omladine uoči promocije dokumentarnog filma. Slavni trener Nikola Pilić izjavio je danas da veruje da su se najbolji teniser sveta Novak Đoković i hrvatski stručnjak Goran Ivanišević verovatno "zasitili" i… »
Pilić: Đoković i Ivanišević su se verovatno “zasitili”

Pilić: Đoković i Ivanišević su se verovatno “zasitili”

Vesti online 28.03.2024
Slavni trener Nikola Pilić izjavio je danas da veruje da su se najbolji teniser sveta Novak Đoković i hrvatski stručnjak Goran Ivanišević verovatno “zasitili” i da su zbog toga odlučili da okončaju saradnju. Pilić je danas govorio u Domu… »
Pilić objašnjava: Đoković i Ivanišević su se verovatno "zasitili"

Pilić objašnjava: Đoković i Ivanišević su se verovatno "zasitili"

Dnevnik 28.03.2024
BEOGRAD: Slavni trener Nikola Pilić izjavio je danas da veruje da su se najbolji teniser sveta Novak Đoković i hrvatski stručnjak Goran Ivanišević verovatno "zasitili" i da su zbog toga odlučili da okončaju saradnju. Pilić je danas govorio u Domu… »

Vesti dana »

Netanijahu: Nemamo izbora osim da uništimo Hamas

Netanijahu: Nemamo izbora osim da uništimo Hamas

Politika pre 38 minutajoš 29 povezanih
Referentna kamatna stopa ostaje 6,5 odsto

Referentna kamatna stopa ostaje 6,5 odsto

Nova ekonomija pre 1 satjoš 20 povezanih
Proglašena opoziciona lista "Vršac zaslužuje bolje"

Proglašena opoziciona lista "Vršac zaslužuje bolje"

Radio 021 pre 2 satajoš 20 povezanih
Preminuo književnik i prevodilac Ivan Ivanji

Preminuo književnik i prevodilac Ivan Ivanji

Politika pre 26 minutajoš 16 povezanih