Povezane vesti

Kukoč žali za neodigranom utakmicom u Barseloni: To bi bio najbolji meč ikada, drim tim je zbog Jugoslavije napravljen!

Kukoč žali za neodigranom utakmicom u Barseloni: To bi bio najbolji meč ikada, drim tim je zbog Jugoslavije napravljen!

Hot sport 29.03.2024
Kukoč oseća žal Legendarni hrvatski košarkaš Toni Kukoč bio je gost na utakmici 32. kola Evrolige između Partizana i Olimpijakosa. Kukoč se prisetio Olimpijskih igara u Barseloni 1992. godine, na kojima je trebalo da se susretnu dva drim-tima –… »
Šta je s igračima Partizana? Dugme za samouništenje i crno-beli scenario koji ne izlazi iz mode

Šta je s igračima Partizana? Dugme za samouništenje i crno-beli scenario koji ne izlazi iz mode

Nova 29.03.2024
Partizan ove sezone ima velikih problema u Evroligi, a mnogo toga nedostaje crno-belima da bi bili makar blizu onog uspeha iz prošle godine. U četvrtak uveče u okviru 32. kola Evrolige Olimpijakos je gostovao u Areni, a 30 minuta se činilo da se baš… »
Uvek me je beogradska publika lepo dočekivala prokomentarisao je nekadašnji košarkaški as Toni Kukoč

Uvek me je beogradska publika lepo dočekivala prokomentarisao je nekadašnji košarkaški as Toni Kukoč

Dnevnik 29.03.2024
Uvek sam se lepo osećao u Beogradu, iz nekog razloga me Partizanova publika uvek volela, rekao je legendarni jugoslovenski košarkaš Toni Kukoč uoči beogradske premijere dokumentarnog filma “Magična sedmica” autora Sabahudina Topalbećirovića na… »
Kukoč o filmu, Beogradu, Partizanu, Zvezdi, Jokiću...

Kukoč o filmu, Beogradu, Partizanu, Zvezdi, Jokiću...

Sportski žurnal 29.03.2024
"Uvek sam se lepo osećao u Beogradu, iz nekog razloga me Partizanova publika uvek volela" - Uvek sam se lepo osećao u Beogradu, iz nekog razloga me Partizanova publika uvek volela - rekao je legendarni jugoslovenski košarkaš Toni Kukoč uoči… »
Kukoč: Drim tim je napravljen zbog Jugoslavije

Kukoč: Drim tim je napravljen zbog Jugoslavije

B92 29.03.2024
Toni Kukoč govorio je o Olimpijskim igrama u Barseloni 1992. godine, na kojima je trebalo da se susretnu dva drim-tim. Igre u Barseloni trebalo je da daju odgovor da li je američki ili jugoslovneski drim tim bolji, ali zbog ratnih dešavanja i raspada… »
Toni Kukoč oduševljen atmosferom u areni: Podsetio i na legendarnog DŽordana - Imamo dogovor da ćutimo

Toni Kukoč oduševljen atmosferom u areni: Podsetio i na legendarnog DŽordana - Imamo dogovor da ćutimo

Večernje novosti 29.03.2024
Legendarni Toni Kukoč ovih dana gost je Beograda. Razlog posete je premijera filma „Magična sedmica“, o životu jednog od najboljih košarkaša Evrope svih vremena i osvajaču tri NBA prstena. FOTO: Tanjug Uvek sam se lepo osećao u Beogradu, iz… »
Kukoč: Sa Zvezdom je uvek bilo poštovanja

Kukoč: Sa Zvezdom je uvek bilo poštovanja

B92 29.03.2024
Legendarni Toni Kukoč govorio je i o odnosu sa Crvenom zvezdom. Kukoč je već nekoliko dana u Beogradu pošto će u subotu od 19 sati premijerno biti prikazan film o njemu. "Magična sedmica" je film o životu Tonija Kukoča, jednom od najboljih… »
Velike reči kukoča: Evo šta je osvajač NBA prstena rekao o Jokiću

Velike reči kukoča: Evo šta je osvajač NBA prstena rekao o Jokiću

Večernje novosti 29.03.2024
Bivši hrvatski košarkaš Toni Kukoč došao je u Beograd da bi prisustvovao beogradskoj premijeri filma "Magična sedmica", a tim povodom govorio je o brojnim temama, između ostalog i o Nikoli Jokiću. Foto Tanjug Kukoč poput mnogih košarkaških… »
Legendarni Toni Kukoč biranim rečima o Nikoli Jokiću, otkrio šta ga čini boljim od svih u NBA

Legendarni Toni Kukoč biranim rečima o Nikoli Jokiću, otkrio šta ga čini boljim od svih u NBA

Nova 29.03.2024
Toni Kukoč, legendarni NBA košarkaš, došao je u Beograd u okviru promocije dokumentarnog filma "Toni Kukoč - Magična sedmica" autora Sabahudina Topalbećirovića, a osvrnuo se na dešavanja u najjačoj košarkaškoj ligi sveta. Tačnije, na Nikolu… »
Bruno Kaboklo za SK: Ponekad izgubimo koncentraciju…

Bruno Kaboklo za SK: Ponekad izgubimo koncentraciju…

Sport klub 29.03.2024
Partizan je protiv Olimpijakosa propustio fantastičnu šansu da čak napadne i deveto mesto tabele Evrolige posle 34 runde, ali je šampion ABA lige doživeo pravi potom na startu poslednjeg perioda. O uzrocima novog lošeg finiša, za Sport klub je… »
Partizan zavisi i od Zvezde

Partizan zavisi i od Zvezde

B92 29.03.2024
Košarkaši Partizana porazom od Olimpijakosa (74:69) zakomplikovali su sebi put ka plej-inu Evrolige. Crno-beli su Štark areni prokockali 13 poena prednosti pred poslednju deonicu, koji su odigrali očajno, pa je grčki tim odneo važnu pobedu u borbi… »
Obradović odgovarao na pitanja "dnevnika" Ima istine u tome

Obradović odgovarao na pitanja "dnevnika" Ima istine u tome

Dnevnik 29.03.2024
Pretplaćeni na neizvesne završnice, košarkaši Partizana odigrali su još jednu takvu utakmicu i ponovo ispustili gotovo rešen meč. Imali su 13 poena prednosti krajem treće četvrtine, sve je išlo ka tome da će upisati verovatno i presudan trijumf… »
Kukoč o Džordanu: "Dogovorili smo se da ne pričamo"

Kukoč o Džordanu: "Dogovorili smo se da ne pričamo"

B92 29.03.2024
Legendarni Toni Kukoč ovih dana gost je Beograda. Razlog posete je premijera filma "Magična sedmica", o životu jednog od najboljih košarkaša Evrope svih vremena i osvajaču tri NBA prstena. Kukoč je u četvrtak veče bio gost Partizana u Štar… »
Kad je najvažnije, Partizan nije pravi! Kola krenu nizbrdo, a nema ko da ih zaustavi

Kad je najvažnije, Partizan nije pravi! Kola krenu nizbrdo, a nema ko da ih zaustavi

Mondo 29.03.2024
Partizan je još jednim bolnim porazom dodatno zakomplikovao svoj plasman u Top 10 fazu. Partizan je još jednim bolnim porazom dodatno zakomplikovao svoj plasman u Top 10 fazu. Još jednom pokazujući stare boljke, sa kojima se ne pravi uspeh u Evroligi… »
Panter od šoka nije mogao ni da govori: Prošao sam kroz najgore u životu

Panter od šoka nije mogao ni da govori: Prošao sam kroz najgore u životu

Nova 29.03.2024
Košarkaši Olimpijakosa su posle neverovatnog preokreta u poslednjoj četvrtini savladali Partizan sa 74:69 u 32. kolu Evrolige, a kapiten Kevin Panter nije mogao da dođe sebi od šoka. Bio je ovo veliki korak unazad za „parni valjak“ u trenutku… »
Kukoč: Partizanova publika me je iz nekog razloga uvek volela i cenila

Kukoč: Partizanova publika me je iz nekog razloga uvek volela i cenila

B92 29.03.2024
Legendarni Toni Kukoč, zajedno sa Dinom Rađom, bio je gost Partizana na utakmici Evrolige. NBA šampion sa Čikago Bulsima iz prvog reda je gledao poraz crno-belih od Olimpijakosa (74:69) u 32. kolu elitnog takmičenja. "Uvek sam se super osećao u… »
Gos objasnio zašto dobro igra protiv bivšeg tima – Partizana

Gos objasnio zašto dobro igra protiv bivšeg tima – Partizana

Sport klub 29.03.2024
Najdžel Vilijams-Gos je odigrao odlično u oba smera i bio najzaslužniji za veliku pobedu Olimpijakosa nad Partizanom u četvrtak. U razgovoru za Sport klub posle utakmice, američki bek je istakao odbranu svog tima kao ključ velikog preokreta Pirejaca… »
Toni Kukoč o Jokiću: "On je plejmejker"

Toni Kukoč o Jokiću: "On je plejmejker"

B92 29.03.2024
Jedan od najboljih evropskih košarkaša svih vremena Toni Kukoč prokomentarisao je trenutno najboljeg igrača NBA lige Nikolu Jokića. Kukoč je osvojio tri NBA titule kao član čuvene generacije Čikago Bulsa sa Majklom Džordanom, Skotijem Pipenom i… »
Toni Kukoč o večitom pitanju: Željko bi u NBA sigurno uspeo, ali ne znam da li bi igrači istrpeli njegov način…

Toni Kukoč o večitom pitanju: Željko bi u NBA sigurno uspeo, ali ne znam da li bi igrači istrpeli njegov način…

Danas 29.03.2024
Čuveni as jugoslovenske i hrvatske košarke gostovao je na utakmici Partizana i Olimpijakosa (69:74). Crno-beli nisu uspeli da savladaju atinskog velikana, čime bi napravili značajan iskorak ka mestu u plej-inu Evrolige. Porazom su u značajnoj meri… »
Ponjitka: Poraz je bolan, mislili smo da idemo u dobrom smeru

Ponjitka: Poraz je bolan, mislili smo da idemo u dobrom smeru

Sportski žurnal 29.03.2024
Poljak već okrenut duelu u Podgorici. Partizan je ispustio pobedu protiv Olimpijakosa juče u Beogradu, u poslednjoj deonici i porazom sveo šanse za plasman u plej-in na minimum. Eventualne pobede protiv Albe i Valensije u naredna dva kola neće biti… »
Svi odigrali za Partizan, ali crno-beli odbili "poklon"

Svi odigrali za Partizan, ali crno-beli odbili "poklon"

B92 29.03.2024
Muk u Štark areni nakon poslednjeg zvižduka, najbolje oslikava količinu razočarenja Partizanovih navijača zbog novog poraza u Evroligi. Još jednom su košarkaši Partizana od gotove utakmice, pobede i sigurnog koraka ka plej-in otišli u drugu… »
Petrušev u dve reči proslavio pobedu nad Partizanom

Petrušev u dve reči proslavio pobedu nad Partizanom

B92 29.03.2024
Srpski košarkaš Filip Petrušev nije zbog povrede mogao da pomogne svojim saigračima na meču protiv Partizana u 32. kolu Evrolige. Olimpijakos je u odsustvu mladog košarkaša uspeo da u paklu Arene dođe do velike pobede (74:69), iako je na početku… »
Ponitka za SK: Ne znam zašto gubimo prednost u finišu mečeva

Ponitka za SK: Ne znam zašto gubimo prednost u finišu mečeva

Sport klub 29.03.2024
U četvrtak je odigrana još jedna utakmica u tekućoj sezoni Evrolige u kojoj je Partizan u finišu izgubio, iako je tokom duela imao dobru priliku da meč stavi van domašaja rivala. O uzrocima čestih padova u igri crno-belih za Sport klub je govorio… »
Nije više tako lako: Evo šta treba Partizanu da bi se plasirao u plej-in

Nije više tako lako: Evo šta treba Partizanu da bi se plasirao u plej-in

Večernje novosti 29.03.2024
Košarkaši Partizana poraženi su od ekipe Olimpijakosa rezultatom 74:69 u utakmici 32. kola Evrolige, ali i pored tog poraza Partizan još uvek ima realne šanse da se plasira među deset najboljih ekipa na tabeli. FOTO: Tanjug Ovaj poraz je umnogome… »
Partizan još može do plej-ina Evrolige na sledeći način

Partizan još može do plej-ina Evrolige na sledeći način

Sport klub 29.03.2024
Kada je Partizan imao dobar nalet u igri i prednost od 13 poena pred poslednjih 10 minuta utakmice sa Olimpijakosom, činilo se da je deveto mesto tabele Evrolige više nego dostižno za crno-bele. Međutim, napadački „potop“ tima Željka Obradovića… »
Veliko ime u studiju SK: Toni Kukoč o raznim temama (VIDEO)

Veliko ime u studiju SK: Toni Kukoč o raznim temama (VIDEO)

Sport klub 29.03.2024
Toni Kukoč, velikan svetske košarke, nalazi se u prestonici Srbije kako bi prisustvovao beograsdskoj promociji filma „Magična sedmica“, autora Sabahudina Topalbećirovića. Tom prilikom, legedarni košarkaš gledao je uživo utakmicu Partizan –… »
Prazna klupa Partizana

Prazna klupa Partizana

Sportske.net 29.03.2024
Košarkaši Partizana doživeli su sinoć bolan poraz u "Štark areni" od Olimpijakosa 69:74 u 32. rundi Evrolige, te su ostali izvan zone plej-ina. Išao je Partizan ka čitavom plenu i odbrani "Arene" protiv vicešampiona Evrope. Imali su 13 poena… »
Partizan će navijati za zvezdu?! Drama u Evroligi - možda odlučuje meč crveno-belih!

Partizan će navijati za zvezdu?! Drama u Evroligi - možda odlučuje meč crveno-belih!

Mondo 29.03.2024
Košarkaši Zvezde mogli bi u poslednjem kolu da dobiju priliku da pomognu gradskom rivalu. Košarkaši Zvezde mogli bi u poslednjem kolu da dobiju priliku da pomognu gradskom rivalu. Košarkaši Partizana poraženi su u 32. kolu Evrolige, nakon što su… »
Košarkaši Partizana posle velikog preokreta poraženi od Olimpijakosa

Košarkaši Partizana posle velikog preokreta poraženi od Olimpijakosa

IndeksOnline 29.03.2024
BEOGRAD – Košarkaši Partizana poraženi su večeras od Olimpijakosa rezultatom 69:74 u meču 32. kola Evrolige iako su u poslednju četvrtinu ušli sa prednošću od čak 13 poena. Partizan sada ima skor 14-18 i sve je dalje od plasmana u plej-in, a… »
Evroliga: Partizan ispustio dobijenu utakmicu i poklonio Olimpijakosu pobedu

Evroliga: Partizan ispustio dobijenu utakmicu i poklonio Olimpijakosu pobedu

Danas 29.03.2024
Košarkaši Partizana izgubili su od Olimpijakosa u 32. kolu Evrolige rezultatom 69:74 (22:17, 18:15, 19:14, 10:28). Crno-beli su na taj način ispali van deset najboljih ekipa pošto ih je prestigao Efes koji je ranije večeras na gostovanju ubedljivo… »
Uzdasi za dvostrukom šansom Partizana: Kako su crno-beli izgubili od Olimpijakosa? (VIDEO)

Uzdasi za dvostrukom šansom Partizana: Kako su crno-beli izgubili od Olimpijakosa? (VIDEO)

Danas 28.03.2024
Partizan je u završnici utakmice izgubio dah protiv Olimpijakosa i sada, dva kola pre kraja osnovnog dela Evrolige, ima umanjene šanse da se dohvati plej-ina s desetog mesta na tabeli, koje je zauzeo Efes s pobedom više od njega. Pošto je Larancakis… »
Borba za plej-in Evrolige: Sad je Efes usamljen na desetom mestu, Partizan i ostali s pobedom manje od njega

Borba za plej-in Evrolige: Sad je Efes usamljen na desetom mestu, Partizan i ostali s pobedom manje od njega

Danas 28.03.2024
Efes se usamio na desetom mestu na tabeli Evrolige, poslednjem koje vodi u plej-in, koji je doigravanje za plej-of. Turski tim je savladao Baskoniju u gostima, što mu je treća uzastopna pobeda, kojima se vinuo ispred konkurencije. Prethodno je na strani… »

Vesti dana »