Povezane vesti

Strašni Siner deklasirao Medvedeva i protutnjao u finale Majamija!

Strašni Siner deklasirao Medvedeva i protutnjao u finale Majamija!

Sportske.net 29.03.2024
Očekivali smo da će sve prštati na terenu u duelu trećeg i četvrtog tenisera na ATP listi, ali umesto toga, viđena je igra ''mačke i miša'' u prvom polufinalnom susretu na Mastersu u Majamiju. Italijan Janik Siner je znatno lakše nego što se… »
Siner razbio Medvedeva: Italijan u novom finalu, boriće se za treću titulu u sezoni

Siner razbio Medvedeva: Italijan u novom finalu, boriće se za treću titulu u sezoni

Večernje novosti 29.03.2024
ITALIJANSKI teniser Janik Siner prvi je finalista Majamija, pošto je u polufinalu pobedio Danila Medvedeva sa 6:1, 6:2. FOTO: Tanjug/AP Perfektan meč odigrao je treći reket sveta. Koliko je bio dominantan pokazuje činjenica da je rivalu prepustio samo… »
Dimitrov pobedio Alkaraza za polufinale Majamija

Dimitrov pobedio Alkaraza za polufinale Majamija

Politika 29.03.2024
Bugarski teniser Grigor Dimitrov plasirao se noćas u polufinale mastersa u Majamiju, pošto je pobedio drugog igrača sveta Španca Karlosa Alkaraza posle dva seta, 6:2, 6:4. Dimitrov, 12. teniser sveta, pobedio je posle sat i 34 minuta. On je u drugom i… »
Alkaraz: "Učinio je da se osećam kao da imam 13 godina"

Alkaraz: "Učinio je da se osećam kao da imam 13 godina"

Sportske.net 29.03.2024
Karlos Alkaraz senzacionalno je eliminisan iz četvrtfinala mastersa u Majamiju. Pobedio ga je Grigor Dimitirov, koji je bio prilično ubedljiv. Koliko je Dimitrov bio ubedljiv, govori Alkarazova izjava posle meča. "Učinio je da se osećam kao da ponovo… »
Bivša šampionka u dublu Stabs o alkarazu: "Karlos ne servira tako dobro kao Federer ili Đoković"

Bivša šampionka u dublu Stabs o alkarazu: "Karlos ne servira tako dobro kao Federer ili Đoković"

Večernje novosti 29.03.2024
Španski teniser Karlos Alkaraz je izgubio od Grigora Dimitrova, veoma ubedljivim rezultatom 2:0, po setovima 6:2, 6:4, i tako završio učešće na turniru u Majamiju. FOTO: Tanjug/AP Španski teniser Karlos Alkaras mora da poboljša servis da bi postao… »
Kraj za olgu Danilović: Valtert porazila našu teniserku u četvrtfinalu turnira u Antaliji

Kraj za olgu Danilović: Valtert porazila našu teniserku u četvrtfinalu turnira u Antaliji

Večernje novosti 29.03.2024
Srpska teniserka Olga Danilović izgubila je u četvrtfinalu čelindžera u Antaliji od Švajcarkinje Simone Valtert rezultatom 2:0, po setovima 7:6, 6:2. Tanjug/AP Olga Danilović (133. na VTA listi) bila je veliki favorit pred početak meča, s obzirom… »
"Alkaras ne servira tako dobro kao Rodžer ili Novak"

"Alkaras ne servira tako dobro kao Rodžer ili Novak"

B92 29.03.2024
Karlos Alkaras mora da poboljša servis da bi postao kompletan igrač. To je mišljenje bivše šampionke u dublu Rene Stabs, koja nije saglasna s ocenama da Španac servira dobro kao nekada Rodžer Federer. Rene Stabs je analizirala početni udarac… »
Alkaras frustriran: Kao da sam imao 13 godina

Alkaras frustriran: Kao da sam imao 13 godina

Sportski žurnal 29.03.2024
Broj dva svetskog tenisa teška srca podneo poraz od Dimitrova. Eliminaciju od bugarskog tenisera Grigora Dimitrova u četvrtfinalu ATP turnira u Majamiju teško je podneo drugi teniser sveta, Karlos Alkaras. - Osećam se frustrirano, osećao sam se kao… »
Alkaraz posle ispadanja iz Majamija: "Ništa nisam znao, zbog njega sam se osećao kao klinac od 13 godina"

Alkaraz posle ispadanja iz Majamija: "Ništa nisam znao, zbog njega sam se osećao kao klinac od 13 godina"

Večernje novosti 29.03.2024
Španski teniser Karlos Alkaraz je izgubio od Grigora Dimitrova, veterana iz Bugarske, koji je pobedio prilično lako i veoma ubedljivo - rezultat je bio 6:2, 6:4. FOTO: Tanjug/AP Karlos Alkaraz je na veliko iznenađenje svih završio učešće u Majamiju… »
Zverev nije dozvolio iznenađenje: Mađar završio svoju bajku u Majamiju

Zverev nije dozvolio iznenađenje: Mađar završio svoju bajku u Majamiju

Večernje novosti 29.03.2024
Nemački teniser Aleksander Zverev plasirao se u polufinale mastersa u Majamiju, nakon pobede nad Mađarom Fabijanom Marožanom rezultatom 2:0, po setovima 6:3, 7:5. Foto: Profimedia Nemac je iskoristio tri od sedam brejk-lopti, dok je Marožan imao dve… »
Dimitrov "počistio" Alkarasa

Dimitrov "počistio" Alkarasa

Sportski žurnal 29.03.2024
Bugarin srušio Španca u dva seta. Bugarski teniser Grigor Dimitrov plasirao se noćas u polufinale mastersa u Majamiju, pošto je pobedio drugog igrača sveta Španca Karlosa Alkarasa posle dva seta, 6:2, 6:4. Dimitrov, 12. teniser sveta, pobedio je… »
Alkaras: Niko mi to nije učinio VIDEO

Alkaras: Niko mi to nije učinio VIDEO

B92 29.03.2024
Karlos Alkaras istakao je koliko je bio nemoćan protiv Grigora Dimitrova. Španac je bio apsolutni favorit na Mastersu u Majamiju, ali ga je u četvrtfinalu "počistio" Bugarin. Koliko je Dimitrov bio ubedljiv, govori Alkarasova izjava posle meča… »
“Bugarski Federer” očitao lekciju “novom Nadalu”!

“Bugarski Federer” očitao lekciju “novom Nadalu”!

Vesti online 29.03.2024
Grigor Dimitrov, bugarski teniser poznat po poređenju sa stilom igre Rodžera Federera, pobedio je naslednika Rafaela Nadala, mladog Karlosa Alkarasa, u dva seta u polufinalu turnira u Majamiju. Dimitrov je meč rešio u neverovatnom stilu za manje od… »
Šok u Majamiju: Dimitrov izbacio Alkarasa!

Šok u Majamiju: Dimitrov izbacio Alkarasa!

B92 29.03.2024
Španski teniser Karlos Alkaras završio je nastup u četvtfinalu Majamija. Bugarin Grigor Dimirov napravio je veliko iznenađenje, pošto je sa 6:2, 6:4 eliminisao drugog tenisera sveta posle 94 minuta igre. Dimitrov, 12. teniser sveta, u drugom i osmom… »
Dimitrov vratio Alkarasa „u vreme kada je imao 13 godina“

Dimitrov vratio Alkarasa „u vreme kada je imao 13 godina“

Sport klub 29.03.2024
Grigor Dimitrov nastavlja drugu mladost, a protivnike vraća u dečaštvo. – Učinio je da se osećam kao da ponovo imam 13 godina – opisao je Karlos Alkaras poraz od Bugarina u četvrtfinalu mastersa u Majamiju sa 6:2, 6:4.- Ne sećam se da je iko… »

Vesti dana »