Povezane vesti

Abazović: “Da sam ja i dalje premijer Crne Gore, zvanična Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u SE”

Abazović: “Da sam ja i dalje premijer Crne Gore, zvanična Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u SE”

Nedeljnik 29.03.2024
„Da sam ja i dalje premijer Crne Gore, zvanična Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u Savetu Evrope“, izjavio je nekadašnji premijer Crne Gore Drutan Abazović za Juronjuz Albanija. „Glasanje crnogorskih poslanika u Odboru za politiku… »
Abazović: Da sam ja premijer, Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u SE

Abazović: Da sam ja premijer, Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u SE

N1 Info 29.03.2024
Da sam ja i dalje premijer Crne Gore, zvanična Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u Savetu Evrope, izjavio je nekadašnji premijer Crne Gore Drutan Abazović za Juronjuz Albanija. Glasanje crnogorskih poslanika u Odboru za politiku i… »
Abazović: Da sam ja premijer, Crna Gora ne bi glasala protiv Kosova u SE

Abazović: Da sam ja premijer, Crna Gora ne bi glasala protiv Kosova u SE

Vesti online 29.03.2024
Da sam ja i dalje premijer Crne Gore, zvanična Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u Savetu Evrope, izjavio je nekadašnji premijer Crne Gore Dritan Abazović. Glasanje crnogorskih poslanika u Odboru za politiku i demokratiju Parlamentarne… »

Vesti dana »

"Rampa" iz Nemačke

"Rampa" iz Nemačke

B92 pre 3 satajoš 29 povezanih
Proglašena opoziciona lista "Vršac zaslužuje bolje"

Proglašena opoziciona lista "Vršac zaslužuje bolje"

Radio 021 pre 3 satajoš 20 povezanih