Povezane vesti

Abazović: Da sam ja premijer, Crna Gora bi glasala za prijem Kosova u Savet Evrope

Abazović: Da sam ja premijer, Crna Gora bi glasala za prijem Kosova u Savet Evrope

Insajder 29.03.2024
Da sam ja i dalje premijer Crne Gore, zvanična Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u Savetu Evrope, izjavio je nekadašnji premijer Crne Gore Drutan Abazović. Lider Građanskog pokreta URA, za Juronjuz Albanija naglašava da glasanje… »
Abazović: Da sam ja i dalje premijer Crna Gora ne bi glasala protiv članstva Kosova u SE

Abazović: Da sam ja i dalje premijer Crna Gora ne bi glasala protiv članstva Kosova u SE

NIN 29.03.2024
Da sam ja i dalje premijer Crne Gore, zvanična Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u Savetu Evrope, izjavio je nekadašnji premijer Crne Gore Dritan Abazović za Juronjuz Albanija. Glasanje crnogorskih poslanika u Odboru za politiku i… »
"Duša od realiste" i poštenjačina: Da sam ja premijer ne bih glasao protiv Prištine u se

"Duša od realiste" i poštenjačina: Da sam ja premijer ne bih glasao protiv Prištine u se

Pravda 29.03.2024
Da sam ja i dalje premijer Crne Gore, zvanična Podgorica ne bi glasala protiv članstva tzv. Kosova u Savetu Evrope, izjavio je nekadašnji crnogorski premijer Dritan Abazović za "Euronjuz Albanija". Glasanje predstavnice Crne Gore u Odboru za politiku… »
“Da sam ja i dalje premijer Crne Gore, zvanična Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u SE”: Abazović za…

“Da sam ja i dalje premijer Crne Gore, zvanična Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u SE”: Abazović za…

Danas 29.03.2024
Da sam ja i dalje premijer Crne Gore, zvanična Podgorica ne bi glasala protiv članstva Kosova u Savetu Evrope, izjavio je nekadašnji premijer Crne Gore Drutan Abazović za Juronjuz Albanija. Glasanje crnogorskih poslanika u Odboru za politiku i… »

Vesti dana »