Povezane vesti

Lalatović u svom stilu pred Partizan: „Znam da će njihovi navijači doći mene da napadaju“

Lalatović u svom stilu pred Partizan: „Znam da će njihovi navijači doći mene da napadaju“

Hot sport 29.03.2024
„Na sve to sam spreman“ Fudbaler subotičkog Spartaka sutra od 18.30 gostuju u Humskoj ekipi Partizana. Trener kluba sa severa Srbije je Nenad Lalatović, koji ima istoriju sukoba sa navijačima Partizana, pa svaki duel crno-belih i kluba koji vodi… »
Duljaj: Pažnju moramo da usmerimo na podršku našim igračima, da se Nenad Lalatović ne uzima u usta

Duljaj: Pažnju moramo da usmerimo na podršku našim igračima, da se Nenad Lalatović ne uzima u usta

Euronews 29.03.2024
Partizan u subotu u poslednjoj utakmici 27. kola Superlige Srbije dočekuje Spartak iz Subotice. Obe ekipe su na pauzu otišle posle "kikseva". Subotičani su izgubili na domaćem terenu od TSC-a, dok je Partizan igrao nerešeno (1:1) protiv Mladost iz… »
Lalatović: Kad Zvezda i Partizan pobede u Srbiji to je normalno, a kad ne slave to je smak sveta

Lalatović: Kad Zvezda i Partizan pobede u Srbiji to je normalno, a kad ne slave to je smak sveta

Sportski žurnal 29.03.2024
“Partizan je favorit ali ne idemo sa "belom zastavom" u Beograd”. Trener fudbalera Spartka iz Subotice Nenad Lalatović izjavio je pred meč sa Partizanom, da su crno-beli favoriti ali da njegov tim u Beograd ne dolazi sa "belom zastavom". Fudbaleri… »
Partizan je favorit ali ne idemo sa "belom zastavom" u Beograd kategoričan je trener Spartaka Nenad Lalatović

Partizan je favorit ali ne idemo sa "belom zastavom" u Beograd kategoričan je trener Spartaka Nenad Lalatović

Dnevnik 29.03.2024
Trener fudbalera Spartka iz Subotice Nenad Lalatović izjavio je pred meč sa Partizanom, da su "crno-beli" favoriti ali da njegov tim u Beograd ne dolazi sa "belom zastavom". Fudbaleri Partizana sutra od 18.30 časova dočekuju ekipu subotičkog Spartaka… »
Kad Partizan ne pobedi, to je smak sveta! Lalatović pred dolazak u Humsku: "Pa jeste smešno!"

Kad Partizan ne pobedi, to je smak sveta! Lalatović pred dolazak u Humsku: "Pa jeste smešno!"

Mondo 29.03.2024
Trener Spartaka iz Subotice nenad Lalatović govorio pred gostovanje Partizanu. Trener Spartaka iz Subotice nenad Lalatović govorio pred gostovanje Partizanu. Superliga Srbije u fudbalu nastavlja se utakmicama 27. kola, a nakon reprezentativne pauze u… »
Duljaj: Bez psovki za Lalatovića, ima onaj gore što sve vidi

Duljaj: Bez psovki za Lalatovića, ima onaj gore što sve vidi

Sport klub 29.03.2024
Partizan sutra nastavlja “nemoguću misiju”, pohod ka dugo čekanoj tituli. Prvi rival posle pauze - subotički Spartak. Igor Duljaj, trener crno-belih, objasnio je na koji način je radio posle pauze. “Imali smo nekoliko dana odmora. Baždar je bio… »
Duljaj: "Grobari, nemojte vređati Lalata"

Duljaj: "Grobari, nemojte vređati Lalata"

B92 29.03.2024
Trener Partizana Igor Duljaj govorio je na konferenciji za medije pred duel 27. kola Superlige Srbije u kojoj će se crno-beli sastati sa Spartakom iz Subotice. Kako ste iskoristili period od dve nedelje. "Imali smo nekoliko dana odmora posle utakmice… »

Vesti dana »