Повезане вести
Страшно: Тренер из Бијељине осуђен јер је обљубио девојчицу, а сада се сумња да је побегао
Курир 29.03.2024
Миленко Томић, тренер бокса из Бијељине, осуђен је на 12 година затвора за обљубу 13-годишње девојчице у овом граду 2021. години. Томић се, међутим, није појавио на изрицању пресуде и претпоставља се да је прекршио меру… »
Миленко Томић осуђен на 12 година робије: Суд га прогласио кривим за злостављање девојчице, оптужени се није појавио у…
Блиц 29.03.2024
Миленко Томић, боксерски тренер из Бијељине, осуђен је на 12 година затвора због сексуалног злостављања девојчице (13), пише Српскаинфо. Првостепену пресуду објавио је Окружни суд у Бијељини. Оптужени Томић данас се није… »
Тренеру из Бијељине 12 година затвора за педофилију: Раније послат у кућни притвор, али је побегао
Телеграф 29.03.2024
Он је оптужен да је обљубио четрнаестогодишњакињу коју је тренирао. Миленко Томић (62), боксерски тренер из Бијељине, оптужен да је обљубио четрнаестогодишњакињу коју је тренирао, осуђен је на 12 година затвора. Реч је о… »
Вести дана »

Делегација Националне гарде Охаја у посети Ратном ваздухопловству Србије
Данас пре 6 сатијош 1 повезана

И црногорска војска сутра на војној паради у Београду: Огласило се Министарство одбране Црне Горе, ево ко ће их представљати
Блиц пре 5 сатијош 1 повезана

Прекршио правило! Амерички окружни судија одбацио Трампову тужбу против "Њујорк тајмса" због клевете
Блиц пре 7 сатијош 1 повезана