Povezane vesti

"Ne interesuje me, nemoj da me smaraš": Goca Tržan progovorila o odnosu sa ćerkom Lenom, pa isprozivala moderne roditelje

"Ne interesuje me, nemoj da me smaraš": Goca Tržan progovorila o odnosu sa ćerkom Lenom, pa isprozivala moderne roditelje

Blic 29.03.2024
Goca Tržan neretko priča o odnosu i načinu na koji vaspitava ćerku Lenu koju je dobila tokom braka sa Ivanom Marinkovićem, a sada je pevačica javno iskritikovala roditelje. Gostujući u jednoj emisiji, ona je javno iskritikovala moderne roditelje i… »
Goca Tržan "udarila" na roditelje koji se petljaju u rad nastavnika: "Jeste li vi normalni?! Deca neće da uče"

Goca Tržan "udarila" na roditelje koji se petljaju u rad nastavnika: "Jeste li vi normalni?! Deca neće da uče"

Telegraf 29.03.2024
"Meni moja ćerka svaki put kada je došla sa bilo kojom pričom o školi, ja sam rekla: "Dobro, saslušaću te, ali me ne zanima. Izbori se, bre!", Goca o ćerki Leni. Pevačica Goca Tržan važi za nekoga ko uvek otvoreno komentariše razne teme - od… »
Goca Tržan udarila na roditelje koji se mešaju u rad profesora: Pevačica bez dlake na jeziku "Naša deca neće da uče"

Goca Tržan udarila na roditelje koji se mešaju u rad profesora: Pevačica bez dlake na jeziku "Naša deca neće da uče"

Kurir 29.03.2024
Goca Tržan dala je svoj sud o današnjem vaspitanju dece, te o odnosu roditelja prema svojim naslednicima i njihovim profesorima. Gostujući u jednoj emisiji poznata dama, bez ustručavanja, kritikovala je "moderne roditelje" i njihovu razmaženu decu. -… »

Vesti dana »