Povezane vesti

„Zavetnici? Završena tema“: Obradović još jednom o kraju saradnje sa Milicom Đurđević Stamenkovski

„Zavetnici? Završena tema“: Obradović još jednom o kraju saradnje sa Milicom Đurđević Stamenkovski

Nova 29.03.2024
"Saradnja sa Zavetnicima za mene je završena tema, Dveri su sa njima sarađivali dok su oni bili u opoziciji, sada su se opredelili da se približe vlastima, a mi smo ostali u opoziciji, i tu je sve jasno, to je razlog zašto smo završili saradnju"… »
Boško Obradović: Saradnja sa Zavetnicima je završena tema, krećemo u oslobađanje Čačka

Boško Obradović: Saradnja sa Zavetnicima je završena tema, krećemo u oslobađanje Čačka

N1 Info 29.03.2024
"Saradnja sa Zavetnicima za mene je završena tema, Dveri su sa njima sarađivali dok su oni bili u opoziciji, sada su se opredelili da se približe vlastima, a mi smo ostali u opoziciji, i tu je sve jasno, to je razlog zašto smo završili saradnju"… »
Boško Obradović (Dveri): Zavetnici su završena tema, treba oslobađati gradove

Boško Obradović (Dveri): Zavetnici su završena tema, treba oslobađati gradove

Danas 29.03.2024
„Saradnja sa Zavetnicima za mene je završena tema, Dveri su sa njima sarađivali dok su oni bili u opoziciji, sada su se opredelili da se približe vlastima, a mi smo ostali u opoziciji, i tu je sve jasno, to je razlog zašto smo završili saradnju“… »
Boško Obradović: Saradnja sa Zavetnicima je završena tema, krećemo u oslobađanje Čačka

Boško Obradović: Saradnja sa Zavetnicima je završena tema, krećemo u oslobađanje Čačka

Novi magazin 29.03.2024
"Saradnja sa Zavetnicima za mene je završena tema, Dveri su sa njima sarađivali dok su oni bili u opoziciji, sada su se opredelili da se približe vlastima, a mi smo ostali u opoziciji, i tu je sve jasno, to je razlog zašto smo završili saradnju"… »

Vesti dana »