Povezane vesti

Trener Leverkuzena Alonso obavestio Bajern da ostaje u svom klubu

Trener Leverkuzena Alonso obavestio Bajern da ostaje u svom klubu

Politika 29.03.2024
Trener fudbalera Bajera iz Leverkuzena Ćabi Alonso obavestio je upravu Bajerna iz Minhena da će ostati u svom klubu, preneli su danas nemački mediji. Za Alonsa su zainteresovani brojni veliki evropski klubovi, među kojima Bajern i Liverpul, posle… »
Ćabi Alonso potvrdio da ostaje na klupi Leverkuzena

Ćabi Alonso potvrdio da ostaje na klupi Leverkuzena

Danas 29.03.2024
Trener fudbalera Bajer Leverkuzena Ćabi Alonso potvrdio je danas da će ostati na klupi tog tima i naredne sezone, uprkos interesovanju Liverpula i Bajerna iz Minhena. Nemački mediji su ranije danas preneli da je Alonso obavestio je upravu Bajerna iz… »
Alonso: Imao sam dobar sastanak sa čelnicima kluba i odlučio sam da ostanem

Alonso: Imao sam dobar sastanak sa čelnicima kluba i odlučio sam da ostanem

Sportski žurnal 29.03.2024
Stručnjak potvrdio da ostaje na klupi Bajer Leverkuzena. Trener fudbalera Bajer Leverkuzena Ćabi Alonso potvrdio je danas da će ostati na klupi tog tima i naredne sezone, uprkos interesovanju Liverpula i Bajerna iz Minhena. Nemački mediji su ranije… »
Kraj sage: Alonso odjavio Bajern

Kraj sage: Alonso odjavio Bajern

Sportski žurnal 29.03.2024
Španac obavestio Bavarce o ostanku u Leverkuzenu. Trener Bajera Ćabi Alonso je prekinuo višemesečna nagađanja o budućem klubu obavestivši čelnike Bajerna da ostaje u Leverkuzenu, time i vlasnike Liverpula – preneo je „Skaj Nemačka”… »
Ćabi Alonso stavio tačku na trenersku "sapunicu"

Ćabi Alonso stavio tačku na trenersku "sapunicu"

B92 29.03.2024
Trener Bajera iz Leverkuzena Ćabi Alonso obavestio je upravu Bajerna iz Minhena da će ostati u svom klubu, preneli su nemački mediji. Za Alonsa su zainteresovani brojni veliki evropski klubovi, među kojima Bajern i Liverpul, posle dobrih rezultata… »
Ćabi Alonso prekinuo sve priče i doneo zvaničnu odluku

Ćabi Alonso prekinuo sve priče i doneo zvaničnu odluku

Sportske.net 29.03.2024
Trener fudbalera Bajera iz Leverkuzena Ćabi Alonso saopštio je javnosti danas da će ostati u tom klubu i naredne sezone. Ranija pisanja su sada potvrđena od samog španskog stratega. On neće menjati klub ovog leta, pa će Liverpul i Bajern morati da… »
Uli Henes: Biće teško da dovedemo Alonsa

Uli Henes: Biće teško da dovedemo Alonsa

Danas 28.03.2024
Predsednik Bajerna iz Minhena Uli Henes izjavio je danas da trener Bajer Leverkuzena Ćabi Alonso „verovatno neće biti“ sledeći trener Bavaraca. „Videćemo da li je moguće da ga dovedemo ove godine, ali biće teško, ako ne i nemoguće“, rekao… »

Vesti dana »