Povezane vesti

Vučić javno targetirao Dinka Gruhonjića

Vučić javno targetirao Dinka Gruhonjića

Radio 021 29.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je večeras blokadu na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu i napade na profesora Dinka Gruhonjića. "Što se tiče Novog Sada, pozivam sve da niko nikom ne preti. Molim da ne prete Dinku Gruhonjiću, sve… »
MMF pohvalio impresivne rezultate Srbije! Vučić: Februarski BDP porastao 5,9 odsto

MMF pohvalio impresivne rezultate Srbije! Vučić: Februarski BDP porastao 5,9 odsto

Telegraf 29.03.2024
Posebno sam srećan zbog rasta industrije, posebno prerađivačke industrije, rekoa je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ekonomski pokazatelji Srbije odlični, i da su u pitanju izuzetno dobre vesti. Procena februarskog bruto… »
Vučić o Gruhonjiću: Iako sve najgore mislim o svakoj reči i izjavi profesora, pozivam da niko nikome ne preti

Vučić o Gruhonjiću: Iako sve najgore mislim o svakoj reči i izjavi profesora, pozivam da niko nikome ne preti

Telegraf 29.03.2024
To što je Gruhonjić imao izjave u kojima je poredio svoje ime sa imenom ustaškog zlikovca Dinka Šakića, ne znači da iko sme da ugrožava njegov fizički integritet, rekao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će… »
Vučić: Srbija u veoma teškom položaju, odgovor na članstvo Kosova u SE će biti snažan

Vučić: Srbija u veoma teškom položaju, odgovor na članstvo Kosova u SE će biti snažan

Glas Amerike 29.03.2024
BEOGRAD — Srbija se nalazi „u izuzetno teškom položaju“ i zbog sveukupne geopolitičke situacije plaća "visoku cenu", rekao je u petak predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Istakao je i da je pitanje potencijalnog članstva Kosova u Savetu Evrope… »
Vučić: Jednostavno nisu normalni (video)

Vučić: Jednostavno nisu normalni (video)

Pravda 29.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da Srbija plaća visoku cenu geopolitičkih dešavanja dodajući da je najvažnija politička tema Kosovo i Metohija i potencijalno članstvo tzv. Kosova u Savetu Evropu. "Nalazimo se u izuzetno teškoj… »
Vučić: Nalazimo se u izuzetno teškoj političkoj situaciji, visoka cena geopolitičke pozicije

Vučić: Nalazimo se u izuzetno teškoj političkoj situaciji, visoka cena geopolitičke pozicije

RTS 29.03.2024
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je u obraćanju javnosti da se Srbija nalazi u izuzetno teškoj političkoj situaciji, jer zbog geopolitičke pozicije plaća visoku cenu. Progon Srba sa severa Kosova i Metohije brutalno je pripremljen, a sa druge… »
Vučić: Srbija je u teškoj situaciji, tri su razloga

Vučić: Srbija je u teškoj situaciji, tri su razloga

SEEbiz 29.03.2024
BEOGRAD - Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večerašnjem obraćanju javnosti da se Srbija nalazi u izuzetno teškoj političkoj situaciji, jer zbog svoje geopolitičke pozicije plaća visoku cijenu. Progon Srba sa sjevera Kosova brutalno je… »
Vučić: Gruhonjić ne sme biti ugrožen, ali sram ga bilo

Vučić: Gruhonjić ne sme biti ugrožen, ali sram ga bilo

Slobodna Evropa 29.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da fizički integritet profesora novosadskog Filozofskog fakulteta Dinka Gruhonjića ne sme biti ugrožen ali ga je javno iskritikovao. U javnom obraćanju o geopolitičkom položaju Srbije, Vučić je 29… »
Vučić o Gruhonjiću: Pozivam sve, da niko nikome ne preti, profesor ima pravo na svoje mišljenje, mi smo demokratska zemlja

Vučić o Gruhonjiću: Pozivam sve, da niko nikome ne preti, profesor ima pravo na svoje mišljenje, mi smo demokratska zemlja

Dnevnik 29.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će, iako sve najgore misli o svakoj reči i izjavi profesora Dinka Gruhonjića, svom svojom snagom i autoritetom predsednika, štititi Gruhonjićev fizički integritet i pravo na drugačije… »
Vučić: Februarski rast BDP-a 5,9 odsto

Vučić: Februarski rast BDP-a 5,9 odsto

B92 29.03.2024
"Ekonomski rezultati Srbije bolji su od očekivanih", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u obraćanju iz Palate Srbija. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je procena februarskog bruto društvenog proizvoda rast od 5,9 odsto… »
Vučić o Gruhonjiću: "Sve najgore mislim o svakoj njegovoj reči"

Vučić o Gruhonjiću: "Sve najgore mislim o svakoj njegovoj reči"

B92 29.03.2024
Vučić je večeras između ostalog odgovarajući na pitanja novinara komentarisao i slučaj novosadskog profesora Dinka Gruhonjića. On je komentarisao i zahtev studenata koji traže njegovu smenu zbog njegovog užasnog govora mržnje prema Srbiji. "Ja… »
Vučić: Finansijska situacija Srbije je dobra

Vučić: Finansijska situacija Srbije je dobra

Novi magazin 29.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je finansijska situacija Srbije dobra i da zemlja nema nikakve teškoće u otplati javnog duga. "Sada na računu imamo preko četiri milijarde evra", rekao je Vučić u obraćanju javnosti. Naveo… »
Vučić: Srbija se nalazi u izuzetno teškoj političkoj situaciji

Vučić: Srbija se nalazi u izuzetno teškoj političkoj situaciji

Vreme 29.03.2024
„Progon Srba sa severa Kosova i Metohije brutalno je pripremljen, a sa druge strane čuje se „organizovano ćutanje", istakao je Vučić. Predsednik Aleksandar Vučić rekao je u obraćanju javnosti da se Srbija nalazi u izuzetno teškoj političkoj… »
Branković: Vučić će izneti stav o svemu što se dešavalo u SB UN, se...

Branković: Vučić će izneti stav o svemu što se dešavalo u SB UN, se...

Telegraf 29.03.2024
Vučić će ponoviti da Srbija ima svoje nacionalne i državne interese, koje poštuje, za koje se bori, od kojih neće da odstupa. Diplomata i nekadašnji ambasador pri UN Branko Branković smatra da će predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom svog… »

Vesti dana »