Povezane vesti

"I zatvor je za ljude" Nina Đogani o dečku robijašu: Krivo mi je što sam uslikana ispred CZ-a

"I zatvor je za ljude" Nina Đogani o dečku robijašu: Krivo mi je što sam uslikana ispred CZ-a

Mondo 29.03.2024
Nina Đogani oglasila se nakon što je uhvaćena ispred Centralnog zatvora, gde se trenutno nalazi njen dečko. Nina Đogani oglasila se nakon što je uhvaćena ispred Centralnog zatvora, gde se trenutno nalazi njen dečko. Sestra bivše rijaliti… »
"I zatvor je za ljude": Nina Đogani šokira - prvi put o dečku robijašu: "Krivo mi je što su me slikali ispred CZ-a"

"I zatvor je za ljude": Nina Đogani šokira - prvi put o dečku robijašu: "Krivo mi je što su me slikali ispred CZ-a"

Blic 29.03.2024
Sestra jutjuberke Lune Đogani, Nina Đogani, odlučila je da progovori o vezi sa dečkom koji je trenutno u CZ-u, o čemu se već dugo priča i piše. Ćerka pevačice Anabele Atijas ističe da je do ušiju zaljubljena, a žali što je uhvaćena ispred… »
"I zatvor je za ljude!" Nina Đogani po prvi put progovorila o dečku robijašu: Krivo mi je što sam uslikana!

"I zatvor je za ljude!" Nina Đogani po prvi put progovorila o dečku robijašu: Krivo mi je što sam uslikana!

Kurir 29.03.2024
Nina Đogani je iskreno progovorila o svom dečku sa kojim je godinu dana u vezi, a koji se trenutno nalazi u zatvoru, o čemu je pisao Kurir. Ćerka Anabele Atijas i Gagija Đoganija, Nina, u vezi je sa mladićem koji se trenutno nalazi na izdržavanju… »

Vesti dana »