Povezane vesti

Melina se samo jednom oglasila na temu razvoda od harisa džinovića: Pevač izneo sav prljav veš iz braka, a evo šta je ona…

Melina se samo jednom oglasila na temu razvoda od harisa džinovića: Pevač izneo sav prljav veš iz braka, a evo šta je ona…

Blic 30.03.2024
Haris i Melina Džinović, jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje dece, sina… »
Nju razvod nije slomio: Melina priznala, nikad nije bila emotivno ispunjenija

Nju razvod nije slomio: Melina priznala, nikad nije bila emotivno ispunjenija

Svet & Skandal 30.03.2024
Melina posle razvoda emotivno ispunjena Haris i Melina Džinović pre dva dana su i zvanično stavili tačku na svoj 22 godine dug brak. Razvod je okončan ekspresno, dok će se postupak oko podele imovine voditi odvojeno. Ata images Iako je Haris tek… »
"Još od 22.: Godine sam porodična žena..." Haris tvrdi da Melina nema kontakt sa sinom, a ona ne krije da joj se sve…

"Još od 22.: Godine sam porodična žena..." Haris tvrdi da Melina nema kontakt sa sinom, a ona ne krije da joj se sve…

Blic 30.03.2024
Pevač Haris Džinović i njegova dugogodišnja supruga, dizanjerka Melina Džinović, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris je izjavio da Melina već mesec i po nije u kontaktu sa sinom Kanom, dok ona sve… »
"Govorio sam melini: - proći će to brzo, videćeš" Haris je ovako tešio bivšu ženu zbog burne reakcije njenih roditelja -…

"Govorio sam melini: - proći će to brzo, videćeš" Haris je ovako tešio bivšu ženu zbog burne reakcije njenih roditelja -…

Blic 29.03.2024
Pevač Haris Džinović i njegova dugogodišnja supruga, dizanjerka Melina Džinović, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje… »
"Jesi li ti to: Stipsa?" Prvi okršaj na javnom mestu između Meline i Harisa Džinovića govori mnogo o njihovom odnosu

"Jesi li ti to: Stipsa?" Prvi okršaj na javnom mestu između Meline i Harisa Džinovića govori mnogo o njihovom odnosu

Blic 29.03.2024
Haris i Melina Džinović, jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Haris i Melina Džinović su emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje dece, sina… »

Vesti dana »