Povezane vesti

"Ovo mi izgleda kao jedina šansa za malu danku" Igor Jurić za Kurir o detaljima nestanka devojčice, pa spomenuo i roditelje!

"Ovo mi izgleda kao jedina šansa za malu danku" Igor Jurić za Kurir o detaljima nestanka devojčice, pa spomenuo i roditelje!

Kurir 30.03.2024
Peti dan, prepliću se strepnja i nada. Dvogodišnja Danka Ilić iz Bora još nije pronađena, a danas helikopteri MUP-a nadleći rejon gde je devojčica poslednji put viđena. Igor Jurić, iz Centra za nestalu i zlostavljanu decu, uključio se u emisiju… »
„Moramo se pripremiti na najružniji scenario, ta opcija je realna i objektivna“: Ponovo se oglasio Igor Jurić o nestaloj…

„Moramo se pripremiti na najružniji scenario, ta opcija je realna i objektivna“: Ponovo se oglasio Igor Jurić o nestaloj…

Nova 30.03.2024
Direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igor Jurić istakao je danas da, imajući u vidu protok vremena od kada je mala Danka Ilić (2) nestala, moramo biti spremni i na najružniji scenario. Sa druge strane, istakao je i da svi imamo pravo da se… »
Novo oglašavanje igora jurića o nestanku danke: "Moramo biti spremni na najružniji scenario, jedno mi para uši"

Novo oglašavanje igora jurića o nestanku danke: "Moramo biti spremni na najružniji scenario, jedno mi para uši"

Mondo 30.03.2024
Jurić napominje i da, iako majka nije zvanično pod istragom, ona, kao i svi najbliži su prve osumnjičene osobe. Jurić napominje i da, iako majka nije zvanično pod istragom, ona, kao i svi najbliži su prve osumnjičene osobe. Direktor Centra za… »
"Jedino u ovom slučaju vidim šansu da je Danka živa": Jurić otkrio da zabrinutost zbog nestale devojčice raste

"Jedino u ovom slučaju vidim šansu da je Danka živa": Jurić otkrio da zabrinutost zbog nestale devojčice raste

Telegraf 30.03.2024
Nakon što je nestanak prijavljen policija je vrlo brzo stigla, prvo sa 25 službenika na teren, a kasnije je stiglo i 200 ljudi, pripadnika žandarmerije, međutim, kako napominje, pretraga nije dala rezultat. Igor Jurić iz Centra za nestalu i… »
Igor Jurić se ponovo oglasio o slučaju nestale Danke: "Moramo se pripremiti na najružniji scenario, jedna stvar mi para…

Igor Jurić se ponovo oglasio o slučaju nestale Danke: "Moramo se pripremiti na najružniji scenario, jedna stvar mi para…

Blic 30.03.2024
Direktor Centra za nestalu i zlostavljanu decu Igor Jurić istakao je danas da, imajući u vidu protok vremena od kada je mala Danka Ilić (2) nestala, moramo biti spremni i na najružniji scenario. Sa druge strane, istakao je i da svi imamo pravo da se… »

Vesti dana »