Povezane vesti

"Džej mi je ukrao roleks": Popularni pevač otkrio dugo čuvane tajne o Ramadanovskom: "izvadio ga je iz džepa, nisam ni…

"Džej mi je ukrao roleks": Popularni pevač otkrio dugo čuvane tajne o Ramadanovskom: "izvadio ga je iz džepa, nisam ni…

Blic 30.03.2024
Pevač i denser Ivan Gavrilović bio je veoma blizak sa legendarnim pokojnim pevačem Džejem Ramadanovskim, a sada se prisetio nekih zajedničkih trenutaka. Gavrilović je prepričao neke od zajedničkih anegdota, te otkrio kako mu je Džej jednom… »
Džej mi je ukrao roleks! Ivan Gavrilović o druženju s Ramadanovskim - "Nas dvojica mali, a smuvali košarkašice od 193!

Džej mi je ukrao roleks! Ivan Gavrilović o druženju s Ramadanovskim - "Nas dvojica mali, a smuvali košarkašice od 193!

Mondo 30.03.2024
Ivan Gavrilović ispričao anegdote sa pokojnim Džejem Ramadanovskim. Ivan Gavrilović ispričao anegdote sa pokojnim Džejem Ramadanovskim Denser Ivan Gavrilović, koji se proslavio devedesetih s pesmom "200 na sat", ranije je podelio detalje veze sa… »
"Džej mi baci kosku i ukrade roleks!" Denser otkrio sve detalje haosa sa legendom narodne muzike!

"Džej mi baci kosku i ukrade roleks!" Denser otkrio sve detalje haosa sa legendom narodne muzike!

Kurir 30.03.2024
Denser Ivan Gavrilović, koji se proslavio devedesetih s pesmom "200 na sat", ranije je podelio detalje veze sa ćerkom Slobodana Miloševića Marijom Milošević, a sada i zanimljive događaje koji su se odigrali s Džejom Ramadanovskim. "Džej je bio… »

Vesti dana »