Povezane vesti

Lazar Samardžić: Bio sam blizu potpisa za Inter

Lazar Samardžić: Bio sam blizu potpisa za Inter

Euronews 30.03.2024
Srpski reprezentativac Lazar Samardžić bio je u minulom prelaznom roku na meti mnogih evropskih klubova, međšutim na kraju je ostao u Udinezeu. Za potpis su se utrkivali mnogi italijanski klubovi, ali su na kraju svi dugo najavljivani transferi… »
Samardžić otkrio: Srbin bio na pragu potpisa za italijanskog velikana

Samardžić otkrio: Srbin bio na pragu potpisa za italijanskog velikana

Večernje novosti 30.03.2024
Srpski fudbaler Lazar Samardžić otkrio je italijanskim novinarima da je bio blizu prelaska u Inter. Foto: FSS – Malo je nedostajalo da pređem u redove Intera, ali se nešto desilo i ostao sam ovde. Ne želim da se vraćam na to. Izabrao sam da mi… »
Samardžić progovorio o propalom transferu u Inter: Bio sam blizu odlaska, ali se onda nešto dogodilo!

Samardžić progovorio o propalom transferu u Inter: Bio sam blizu odlaska, ali se onda nešto dogodilo!

Hot sport 30.03.2024
Samardžić je takođe demantovao navode da je bio blizu Napolija i Juventusa Reprezentativac Srbije Lazar Samardžić proteklog leta bio je u centru pažnje, pre svega zbog potencijalnog transfera u Inter. Ipak, do dogovora između dve strane na kraju… »
Samardžić: Bio sam blizu dresa Intera

Samardžić: Bio sam blizu dresa Intera

B92 30.03.2024
Lazar Samardžić, reprezentativac Srbije, odlično igra ove sezone u dresu Udinezea. Iako se od početka sezone stalno priča o njegovom odlasku u neki od jačih klubova, to se još nije dogodilo. Samardžić je u razgovoru sa novinarima otkrio i kojem… »

Vesti dana »