Povezane vesti

Šest godina radila bez dinara! Sanja Marinković progovorila o honoraru i kaznama

Šest godina radila bez dinara! Sanja Marinković progovorila o honoraru i kaznama

Mondo 30.03.2024
Voditeljka Sanja Marinković godinama unazad uspešno vodi svoju emisiju "Magazin In", a njeni počeci pred malim ekranima nisu bili nimalo laki. Voditeljka Sanja Marinković godinama unazad uspešno vodi svoju emisiju "Magazin In", a njeni počeci pred… »
"Branili su mi da snimam, tresla sam se" Sanja Marinković otkrila zbog čega je gubila honorar: "Šest godina sam radila bez…

"Branili su mi da snimam, tresla sam se" Sanja Marinković otkrila zbog čega je gubila honorar: "Šest godina sam radila bez…

Blic 30.03.2024
Voditeljka Sanja Marinković godinama unazad uspešno vodi svoju emisiju "Magazin In", a njeni počeci pred malim ekranima nisu bili nimalo laki. Naime, Sanja se jednom prilikom prisetila odgledanog priloga u kom je prvi put u svom životu vodi jutarnji… »
"Vodila sam program šest godina bez dinara" Sanja Marinković ispričala istinu o svom poslu: Tresla sam se dok su me…

"Vodila sam program šest godina bez dinara" Sanja Marinković ispričala istinu o svom poslu: Tresla sam se dok su me…

Kurir 30.03.2024
Voditeljka Sanja Marinković godinama unazad uspešno vodi svoju emisiju " Magazin In", a njeni počeci pred malim ekranima nisu bili nimalo laki. Naime, Sanja se jednom prilikom prisetila odgledanog priloga u kom je prvi put u svom životu vodi jutarnji… »

Vesti dana »