Povezane vesti

“Svaki dan mi kuca na prozor”: Jelena Karleuša se požalila na ovaj problem i zatražila savet (FOTO)

“Svaki dan mi kuca na prozor”: Jelena Karleuša se požalila na ovaj problem i zatražila savet (FOTO)

Vesti online 30.03.2024
Jelena Karleuša često ističe da je veliki ljubitelj životinja, a neretko nekima koje su napuštene pruži i dom. Međutim, ovog puta je bila nešto drugačija situacija. Naime, pevačica već danima muku muči sa jednom pticom koja svakodnevno dolazi… »
"Svaki dan mi kuca na prozor!" jk se požalila pa zatražila savet "Da li neko ima objašnjenje?"

"Svaki dan mi kuca na prozor!" jk se požalila pa zatražila savet "Da li neko ima objašnjenje?"

Mondo 30.03.2024
Jelena Karleuša pokazala šta joj okupira pažnju pa zatražila savet. Jelena Karleuša pokazala šta joj okupira pažnju pa zatražila savet. Poznato je koliki je Jelena Karleuša ljubitelj životinja, a neretko nekima koje su napuštene pruži dom ili… »
Karleuša objavila video iz luksuzne vile! Zatražila pomoć od fanova: Dolazi već danima, po ceo dan kuca na prozor

Karleuša objavila video iz luksuzne vile! Zatražila pomoć od fanova: Dolazi već danima, po ceo dan kuca na prozor

Kurir 30.03.2024
pevačica Jelena Karleuša putem profila na Instagramu, gde je prati više od 2 miliona ljudi, podelila je scenu iz svog doma koja je ostavila u čudu. Kako je navela, njoj ista ptica svakog dana dolazi na prozor i kucka, ali kada joj pruži pomoć u vidu… »
"Dolazi već danima, po ceo dan ovako!" Karleuša snimila nesvakidašnju scenu u svom domu, pa potražila pomoć

"Dolazi već danima, po ceo dan ovako!" Karleuša snimila nesvakidašnju scenu u svom domu, pa potražila pomoć

Telegraf 30.03.2024
"Kad priđem - pobegne", dodala je Jelena u objavi. Pop diva Jelena Karleuša putem profila na Instagramu, gde je prati više od 2 miliona ljudi, podelila je scenu iz svog doma koja je ostavila u čudu. Kako je navela, njoj ista ptica svakog dana dolazi… »

Vesti dana »