Povezane vesti

„Svake godine mi se pred album desi nešto loše“: Tea Tairović se oglasila prvi put nakon što je slomila ruku i…

„Svake godine mi se pred album desi nešto loše“: Tea Tairović se oglasila prvi put nakon što je slomila ruku i…

Nova 31.03.2024
Pevačica Tea Tairović juče je pala sa stepeništa u svom domu i slomila ruku. Sve to desilo se pred njen nastup u Tesliću, ali Tea nije želela da ga otkaže, već je pred publiku izašla sa gipsom na ruci. Ona se sada oglasila na Instagramu. „Prvi… »
Prvo oglašavanje tee Tairović nakon nezgode! Na scenu izašla povređena, a sada otkrila detalje: Svake godine...

Prvo oglašavanje tee Tairović nakon nezgode! Na scenu izašla povređena, a sada otkrila detalje: Svake godine...

Kurir 31.03.2024
Pevačica Tea Tairović povredila je juče i to ozbiljno, nakon nezgode koju je doživela, ali je to nije sprečilo da ni sa povredom održi koncert, a sada se i oglasila. Ona je samo nekoliko sati pred veliki koncert u Bosni završila u Hitnoj, kada joj… »
"Uplašila sam se": Prvo oglašavanje Tee Tairović nakon što je polomila ruku: "Svake godine mi se pred album desi nešto…

"Uplašila sam se": Prvo oglašavanje Tee Tairović nakon što je polomila ruku: "Svake godine mi se pred album desi nešto…

Blic 31.03.2024
Pevačica Tea Tairović zadobila je juče povredu ruke nakon što je pala sa stepeništa u svom domu, ali to je nije sprečilo da održi koncert. Tea je pred spektakl završila u Hitnoj pomoći gde su joj lekari pružili pomoć, a sada se oglasila nakon… »
Tea Tairović na koncertu s gipsom na ruci! Pala sa stepenica, završila u Hitnoj pa pravo na nastup! Prvi snimak povređene…

Tea Tairović na koncertu s gipsom na ruci! Pala sa stepenica, završila u Hitnoj pa pravo na nastup! Prvi snimak povređene…

Kurir 31.03.2024
Pevačica Tea Tairović zadobila je povredu ruke pred veliki koncert, ipak svoj koncert nije odložila, već je rešila da pred publiku izađe i sa gipsom na ruci. Naime, Tea je doživela nezgodu kada je u svojoj kući pala na stepeništu, nakon čega je… »
Roze triko sa šljokicama i longeta! Tea Tairović iz Hitne pomoći na binu u Tesliću - isplivao snimak s koncerta!

Roze triko sa šljokicama i longeta! Tea Tairović iz Hitne pomoći na binu u Tesliću - isplivao snimak s koncerta!

Mondo 31.03.2024
Pevačica Tea Tairović doživela je nezgodu par sati pred početak koncerta. Pevačica Tea Tairović doživela je nezgodu par sati pred početak koncerta Pevačica Tea Tairović juče je doživela nezgodu u svojoj kući i završila u Hitnoj pomoći samo… »

Vesti dana »