Povezane vesti

Pala u bunar i bila u komi 2 dana! Dušica Grabović o strahotama koje je preživela - "6 meseci sam jela na slamčicu"

Pala u bunar i bila u komi 2 dana! Dušica Grabović o strahotama koje je preživela - "6 meseci sam jela na slamčicu"

Mondo 31.03.2024
Pevačica Dušica Grabović je zbog pogrešne terapije pala u komu. Pevačica Dušica Grabović je zbog pogrešne terapije pala u komu. Pevačica Dušica Grabović, koja se pre nekoliko godina našla u centru skandala zbog navoda da je " organizovala… »
Bila u komi, probudila se pa dobila rak! Naša pevačica prošla pakao: Šest meseci sam jela na slamčicu, curila mi krv iz…

Bila u komi, probudila se pa dobila rak! Naša pevačica prošla pakao: Šest meseci sam jela na slamčicu, curila mi krv iz…

Kurir 31.03.2024
Dušica Grabović u nekoliko navrata je govorila o teškom životu i nedaćama sa kojima se susrela, a jednom prilikom pevačica je otkrila da je imala ozbiljne zdravstvene probleme. - U prvoj godini mi je tekla krv iz ušiju i taj dan sam hitno… »
Bila u komi, probudila se, pa dobila tešku bolest: Naša poznata pevačica prošla kroz pakao: "Jela sam na slamčicu šest…

Bila u komi, probudila se, pa dobila tešku bolest: Naša poznata pevačica prošla kroz pakao: "Jela sam na slamčicu šest…

Blic 31.03.2024
Dušica Grabović u nekoliko navrata je govorila o teškom životu i nedaćama sa kojima se susrela, a jednom prilikom pevačica je otkrila da je imala ozbiljne zdravstvene probleme. - U prvoj godini života mi je tekla krv iz ušiju i taj dan sam hitno… »

Vesti dana »