Povezane vesti

Selektor Srbije progovorio o velikom problemu pred ključne mečeve

Selektor Srbije progovorio o velikom problemu pred ključne mečeve

Nova 31.03.2024
Žensku rukometnu reprezentaciju Srbije očekuju ključni mečevi kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv Bugarske i Turske, a selektor Uroš Bregar analizirao je situaciju uoči tih utakmica. Reprezentativke Srbije su se već okupile pred najvažnije… »
"Krivo mi je što nosioci stalno imaju neke probleme" Uroš Bregar najavio ključne mečeve u kvalifikacijama za Evropsko…

"Krivo mi je što nosioci stalno imaju neke probleme" Uroš Bregar najavio ključne mečeve u kvalifikacijama za Evropsko…

Kurir 31.03.2024
Naša reprezentacija se već okupila za ključne mečeve kvalifikacija za Euro protiv Bugarske i Turske, a od ove nedelje će biti kompletna. Do sada su sa timom radile samo igračice iz domaćih klubova, ali sada će Uroš Bregar na raspolaganju imati… »
"Nije više puls 200 kod jačeg treninga!" Uroš Bregar: Očekivao sam da budu nosioci, ali stalno povrede!

"Nije više puls 200 kod jačeg treninga!" Uroš Bregar: Očekivao sam da budu nosioci, ali stalno povrede!

Mondo 31.03.2024
Selektor Srbije Uroš Bregar je istakao da njegov tim napreduje iz okupljanja u okupljanje. Selektor Srbije Uroš Bregar je istakao da njegov tim napreduje iz okupljanja u okupljanje. Naša reprezentacija se već okupila za ključne mečeve kvalifikacija… »

Vesti dana »