Povezane vesti

Ispovest služavke koja je radila u dvorcu Dragane Mirković: „Tretirala me je kao drugaricu, mom sinu je kupila auto“

Ispovest služavke koja je radila u dvorcu Dragane Mirković: „Tretirala me je kao drugaricu, mom sinu je kupila auto“

Nova 31.03.2024
Javnost danima bruji o razvodu Dragane Mirković i njenog supruga Tonija Bijelića, a sada je služavka koja je radila u njihovom dvorcu u Beču iznela detalje o pevačici. Kako je istakla, Draganu poznaje čitav život i njoj „pare ne udaraju o… »
Vodila nas na letovanja, a mom sinu kupila auto! Progovorila žena koja je radila kod Dragane Mirković!

Vodila nas na letovanja, a mom sinu kupila auto! Progovorila žena koja je radila kod Dragane Mirković!

Mondo 31.03.2024
Pevačica Dragana Mirković je poslednjih nedelja u centru pažnje zbog razvoda od Tonija Bijelića. Pevačica Dragana Mirković je poslednjih nedelja u centru pažnje zbog razvoda od Tonija Bijelića Javnost danima bruji o razvodu Dragane Mirković i… »
"Čuvala sam joj decu, jednu stvar je zahtevala..." Ispovest služavke koja je radila u dvorcu Dragane i Tonija

"Čuvala sam joj decu, jednu stvar je zahtevala..." Ispovest služavke koja je radila u dvorcu Dragane i Tonija

Telegraf 31.03.2024
Ističe da je pevačica uradila za nju ono što niko nije. Javnost danima bruji o razvodu Dragane Mirkovići Tonija Bijelića, a sada je služavka koja je navodno radila u njihovom dvorcu u Beču iznela detalje o pevačici. - Draganu poznajem čitav… »
"Čuvala sam im i decu, jednu stvar je zahtevala" Isplivali novi detalji iz dvorca Dragane i Tonija u Beču, služavka…

"Čuvala sam im i decu, jednu stvar je zahtevala" Isplivali novi detalji iz dvorca Dragane i Tonija u Beču, služavka…

Blic 31.03.2024
Javnost danima bruji o razvodu Dragane Mirković i njenog supruga Tonija Bijelića, a sada je služavka koja je radila u njihovom dvorcu u Beču iznela detalje o pevačici. - Draganu poznajem čitav život, i odmah mogu da kažem da toj ženi pare ne… »

Vesti dana »